Račte vstoupit…

Rozhodli jste se pustit do proměny své předsíně, aby vám co nejlépe sloužila? Jaké praktické, funkční a pěkné vybavení z aktuální nabídky obchodů si můžete vybrat? Inspirujte se našimi tipy.

Nezbytným vybavením předsíně je věšák na kabáty a botník, a pokud zbývá dost místa, praktická je také lavička na obouvání. Stohovatelný kovový botník Mackpär široký 78 cm doplňuje nástěnný věšák a zrcadlo, funkci lavičky převzaly dvě podnožky s úložným prostorem.
Cena botníku: 599 Kč; www.ikea.cz

 


Lavice Äpplarö s nástěnným panelem a policí je využitelná jak v interiéru, tak v exteriéru. Pro větší odolnost a přirozený vzhled je nábytek z masivní akácie předem ošetřený několika vrstvami poloprůsvitného mořidla na dřevo.
Cena: 3 379 Kč; www.ikea.cz

 


Stojan Krokig s barevnými háčky má praktickou výšku 128 cm, která dětem usnadňuje starat se o své oblečení.
Cena: 499 Kč; www.ikea.cz

 


Černá magnetická nástěnka Memo značky Kitchen Craft poslouží na vzkazy a úkoly i jako věšáček na klíče.
Cena: od 780 Kč; www.naoko.cz

 


Originální věšák na kabáty od belgické firmy J-line má tvar stylizované hlavy soba s parožím a pomůže rozveselit vaši chodbu nebo vstupní halu.
Cena: od 1 713 Kč; www.almara-shop.cz

 


Neobvyklá komoda Nikkeby v červené barvě ve vaší předsíni opravdu vynikne. Díky dírkovanému povrchu a zaobleným nohám vám zajistí úložný prostor, a přitom bude vypadat vždy netradičně.
Cena: 1 990 Kč; www.ikea.cz

 


Věšák v podobě kaktusu z ocelových prutů oživí předsíň a jeho šest výčnělků poslouží k odložení kabátů, čepic, šál nebo klobouků.
Cena 5 699 Kč; www.kare-shop.cz

 


Text: Dita Fingerlandová; foto: archiv firem

Další články

Zábradlí z provazu

Zábradlí z provazu

Zábradlí zhotovené z provazu či ze sítě může spolehlivě nahradit to klasické dřevěné či kovové. Toto netradiční řešení působí stylově a lze z něj udělat jedinečný interiérový doplněk.

Celý článek

Čím natřít dřevěnou podlahu?

Čím natřít dřevěnou podlahu?

Dřevěné podlahy můžete natírat oleji, vosky a laky. Každý z těchto druhů nátěrů má své klady, zápory i specifika pro využití podlahy a její údržbu. Přečtěte si, podle čeho si správně vybrat.

Celý článek

Relax v koupacím sudu

Relax v koupacím sudu

Koupací sudy si pomalu nachází cestu i do českých zahrad. Jejich hlavní výhodou je, že si relaxační lázně můžete dopřávat po celý rok, bez ohledu na počasí.

Celý článek

Přečtěte si

Papírna pod Ještědem

Papírna pod Ještědem

www.chatar-chalupar.cz

Cesta za splněním snu bývá někdy dlouhá a ne vždy přímočará. Manžele Gorcovi nakonec zavedla z Prahy až do malebné vsi Zdislava v Podještědí. Vybudovali tu ruční papírnu i svůj nový domov.

Sezení pro jednoho?

Sezení pro jednoho?

www.peknebydleni.cz

Někdy je dobré myslet chvíli jen na sebe. Nedělit se s nikým o prostor. Odpočinout si pěkně sám ve svém pohodlném křesle, číst si nebo se dívat na film. Jestli ještě vaše milované křesílko nemáte, zde je pár tipů…

Rostliny do vlhkých zákoutí

Rostliny do vlhkých zákoutí

www.floranazahrade.cz

Vlhký kout na zahradě nemusí nutně zarůstat kopřivami, bude se v něm dařit řadě květin. Pokud zde navíc vytvoříte kamennou terásku, která odvede z půdy vodu a vytvoří sušší a teplejší podmínky, lze sem vysadit i mnohé další druhy. Inspirujte se.