Račte vstoupit…

Rozhodli jste se pustit do proměny své předsíně, aby vám co nejlépe sloužila? Jaké praktické, funkční a pěkné vybavení z aktuální nabídky obchodů si můžete vybrat? Inspirujte se našimi tipy.

Nezbytným vybavením předsíně je věšák na kabáty a botník, a pokud zbývá dost místa, praktická je také lavička na obouvání. Stohovatelný kovový botník Mackpär široký 78 cm doplňuje nástěnný věšák a zrcadlo, funkci lavičky převzaly dvě podnožky s úložným prostorem.
Cena botníku: 599 Kč; www.ikea.cz

 


Lavice Äpplarö s nástěnným panelem a policí je využitelná jak v interiéru, tak v exteriéru. Pro větší odolnost a přirozený vzhled je nábytek z masivní akácie předem ošetřený několika vrstvami poloprůsvitného mořidla na dřevo.
Cena: 3 379 Kč; www.ikea.cz

 


Stojan Krokig s barevnými háčky má praktickou výšku 128 cm, která dětem usnadňuje starat se o své oblečení.
Cena: 499 Kč; www.ikea.cz

 


Černá magnetická nástěnka Memo značky Kitchen Craft poslouží na vzkazy a úkoly i jako věšáček na klíče.
Cena: od 780 Kč; www.naoko.cz

 


Originální věšák na kabáty od belgické firmy J-line má tvar stylizované hlavy soba s parožím a pomůže rozveselit vaši chodbu nebo vstupní halu.
Cena: od 1 713 Kč; www.almara-shop.cz

 


Neobvyklá komoda Nikkeby v červené barvě ve vaší předsíni opravdu vynikne. Díky dírkovanému povrchu a zaobleným nohám vám zajistí úložný prostor, a přitom bude vypadat vždy netradičně.
Cena: 1 990 Kč; www.ikea.cz

 


Věšák v podobě kaktusu z ocelových prutů oživí předsíň a jeho šest výčnělků poslouží k odložení kabátů, čepic, šál nebo klobouků.
Cena 5 699 Kč; www.kare-shop.cz

 


Text: Dita Fingerlandová; foto: archiv firem

Další články

Bylinky pro zdravé klouby

Bylinky pro zdravé klouby

Trápí vás problémy s klouby? Než začnete hledat vhodné bylinky, které vám mohou pomoci, je třeba znát příčinu potíží. Jiné se hodí k léčbě podvrtnutého kotníku a jiné zpomalí degeneraci kloubů.

Celý článek

Pestrá a zábavná mozaika

Pestrá a zábavná mozaika

Mozaika je starobylá výtvarná technika, která vůbec není tak náročná, jak by se mohlo zdát. Pustit se do ní může opravdu každý, kdo si rád hraje a experimentuje. Přečtěte si, jak na to.

Celý článek