Masáž pro mazlíčky

Chcete-li svému zvířecímu kamarádovi udělat opravdu dobře po těle i po duši, dopřejte mu masáž.

Skutečně – stejně jako u lidí, tak i u zvířat uvolňuje přetížené svaly, pomáhá prokrvovat a tím regenerovat danou část těla, přináší úlevu od bolesti, zklidnění a relaxaci. Masáže jsou určeny malým zvířatům, především pak pejskům. Vhodné jsou zejména pro psy sportující, starší nebo po operacích apod. Svěřte svého miláčka do rukou odborníků nebo si udělejte kurz psích masáží – nabídku najdete na internetu.


Text: red; foto: Shutterstock a archiv

Další články

Toalety nejen pro kočky

Toalety nejen pro kočky

Velkým plusem kočičích společníků je, že se snadno naučí chodit na toaletu a mohou tudíž zůstat celý den doma bez venčení. Ta stejně dobře poslouží i štěňatům a malým psíkům.

Celý článek

Přečtěte si

Opravy kamenných staveb

Opravy kamenných staveb

www.chatar-chalupar.cz

Suchou zídku obvykle postačí doskládat vhodnými typy kamenů a dosypat hlínou. Jestliže vyžaduje opravu kamenná zahradní stavba, pilíř venkovní kuchyně, nebo zděná opěrná zeď, bude to o něco pracnější.

Umění a řemeslo v zahradě

Umění a řemeslo v zahradě

www.chatar-chalupar.cz

Kultivovaná zahrada by měla mít nějaký zajímavý prvek navíc, který ji ozvláštní a odliší od těch ostatních. A co může být vhodnější než umělecký artefakt nebo užité umění, v němž se snoubí praktičnost s krásou.

Zkuste mramor!

Zkuste mramor!

www.peknebydleni.cz

Tento ušlechtilý kámen byl odjakživa symbolem luxusu. Oživte svůj domov tímto na dotek sice chladným, ale vznešeným materiálem. Ať už na větší ploše, nebo ve formě menších zajímavých doplňků…