Čerstvý závan jara

Dopřejte si v ložnici nejen kvalitní postel, ale i příjemnou jarní atmosféru, kterou snadno vytvoříte svěžími doplňky s květinovými motivy, a hned se vám bude lépe usínat…

Květinové povlečení i závěsy

Správně vybrané ložní prádlo se zajímavým potiskem, nejlépe vyrobené z bavlny nebo lnu dobře odvádí pot, a navíc dodá vaší ložnici odpovídající styl. Povlečení Alina ze 100% africké bavlny se dá prát na 60 °C a se stejným motivem můžete mít také závěsy na okno. Velikost povlaku na přikrývku je 135 x 200 cm a na polštář 80 x 80 cm.
Cena: 449 Kč; www.bonprix.cz

 


Záclony nejen pro botaniky

Lehké průsvitné záclony s názvem Botanik zdobí potisk svěžích jarních bylinek. Vyrábí se ze 100% polyesteru od velikosti 145 x 144 cm do rozměru 245 x 144 cm.
Cena: od 189 Kč; www.bonprix.cz

 


Polštář s pestrým ptáčkem

Oboustranný dekorativní polštář HIP Adele s motivem mandaly a ptáčka na rozkvetlé větvičce se vyrábí z hladkého polyesterového saténu. Má velikost 48 x 48 cm.
Cena: 349 Kč; www.bonami.cz

 


Vůně levandule a bylinek

Vonná svíčka v nádobce tvaru krystalu obsahuje vůni levandule, která je ideální pro relaxaci. Doplňuje ji heřmánek, bergamot a divoký mošus. Svíčka je ručně plněna sójovým voskem, vydrží hořet 50 hodin, a navíc ji pak můžete využít i jako vkusnou dózičku.
Cena: 769 Kč; www.bellarose.cz

 


Text: Dita Fingerlandová; foto: archiv firem

Další články

Bylinky pro zdravé klouby

Bylinky pro zdravé klouby

Trápí vás problémy s klouby? Než začnete hledat vhodné bylinky, které vám mohou pomoci, je třeba znát příčinu potíží. Jiné se hodí k léčbě podvrtnutého kotníku a jiné zpomalí degeneraci kloubů.

Celý článek

Pestrá a zábavná mozaika

Pestrá a zábavná mozaika

Mozaika je starobylá výtvarná technika, která vůbec není tak náročná, jak by se mohlo zdát. Pustit se do ní může opravdu každý, kdo si rád hraje a experimentuje. Přečtěte si, jak na to.

Celý článek