Prostřete si v zahradě!

Rodinná oslava, svatba nebo setkání s přáteli jsou skvělou příležitostí pro stolování pod širým nebem. Snadno a levně můžete vytvořit slavnostní náladu s pomocí jednoduchých doplňků.

Květiny
Základem je krásně naaranžovaná kytice, která tvoří středobod stolu. Svěží dojem vytvoří mísy s naaranžovaným ovocem k zakousnutí, atmosféru doladí svícny s vysokými svíčkami.

Romantika
Chcete-li vytvořit v zahradě romantickou atmosféru, nezapomeňte na různé závěsné dekorace. Květiny lze umístit i do ozdobných klícek a svícny také můžete pověsit.

foto Shutterstock

 

Vázičky
Do malých kytiček se nebojte zkombinovat zahradní růže s lučními květy. Bude jim to spolu slušet i v obyčejné lékovce nebo skleničce od zavařeniny.

foto Shutterstock

 

Krajky
Dekorativní krajkové papíry využijete nejen pod dort, ale můžete s nimi ozdobit i vázy na květiny. Převažte je provázkem a zavěste do prostoru.

foto Shutterstock

 

Lapače snů
Něžně a romanticky působí bílé lapače snů vyzdobené krajkami a živými květy. Ve větru budou navíc krásně povlávat.

foto Shutterstock

 

Palety
Pohodlné sezení na zemi si snadno vytvoříte z obyčejných palet. Na zem roztáhněte starší ubrusy a prostěradla a na ně rozmístěte podsedáky.

foto Shutterstock


Text: red; foto: Shutterstock

Další články

Babiččiny čtverce s kopretinou

Babiččiny čtverce s kopretinou

Takzvané babiččiny čtverce jsou skvělým základem pro vytváření nejrůznějších háčkovaných výrobků. Naučte se s námi uháčkovat čtverec s kopretinou uprostřed. Ukážeme vám, jak na to.

Celý článek

Dagmar Hálová: Roztavená sklovina je nádherná

Dagmar Hálová: Roztavená sklovina je nádherná

Už základní škole Dagmar Hálová věděla, že chce ve studiu pokračovat ve výtvarném oboru. Nakonec nastoupila na Střední školu sklářskou v Železném Brodě. I když to nebyla její první volba, nelituje. Její skleněné figurky vypadají, jako by byly živé.

Celý článek

Bezová limonáda Socată

Bezová limonáda Socată

Socată je tradiční rumunský fermentovaný nápoj připravovaný z květů černého bezu. Nejen, že je velmi chutný, ale je i zdravý a snadno hotový. Tak neváhejte a pusťte se do toho!

Celý článek