foto Shutterstock

Prostřete si v zahradě!

Rodinná oslava, svatba nebo setkání s přáteli jsou skvělou příležitostí pro stolování pod širým nebem. Snadno a levně můžete vytvořit slavnostní náladu s pomocí jednoduchých doplňků.

Květiny
Základem je krásně naaranžovaná kytice, která tvoří středobod stolu. Svěží dojem vytvoří mísy s naaranžovaným ovocem k zakousnutí, atmosféru doladí svícny s vysokými svíčkami.

Romantika
Chcete-li vytvořit v zahradě romantickou atmosféru, nezapomeňte na různé závěsné dekorace. Květiny lze umístit i do ozdobných klícek a svícny také můžete pověsit.

foto Shutterstock

 

Vázičky
Do malých kytiček se nebojte zkombinovat zahradní růže s lučními květy. Bude jim to spolu slušet i v obyčejné lékovce nebo skleničce od zavařeniny.

foto Shutterstock

 

Krajky
Dekorativní krajkové papíry využijete nejen pod dort, ale můžete s nimi ozdobit i vázy na květiny. Převažte je provázkem a zavěste do prostoru.

foto Shutterstock

 

Lapače snů
Něžně a romanticky působí bílé lapače snů vyzdobené krajkami a živými květy. Ve větru budou navíc krásně povlávat.

foto Shutterstock

 

Palety
Pohodlné sezení na zemi si snadno vytvoříte z obyčejných palet. Na zem roztáhněte starší ubrusy a prostěradla a na ně rozmístěte podsedáky.

foto Shutterstock


Text: red; foto: Shutterstock

Další články

Originální kytičkové náušnice

Originální kytičkové náušnice

Vytvořte si originální háčkovaný šperk. Uháčkovat kytičku zvládne i úplný začátečník a proměnit ji v náušnici, je otázkou chvilky. Radost pak může dělat vám nebo vašim blízkým.

Celý článek

Tajemství rajské chuti

Tajemství rajské chuti

Rajčata jsou zdravá a výborně chutnají – zvláště ta z vlastní zahrady. Přečtěte si, jak je správně pěstovat, abyste z jediné rostliny sklidili celý košík plodů.

Celý článek

Korálkový závěs na květiny

Korálkový závěs na květiny

Staré nepoužívané síto po babičce může ještě sloužit jako parádní závěs na kvetoucí převislé květiny. Podívejte se, jak na to, a pusťte se do proměny spolu s námi!

Celý článek