Nápady pro zahradní kuchyni

Přejete si proměnit terasu nebo zahradu v tu nejlepší jídelnu pod širým nebem? Chce to pár šikovných nápadů či vychytávek, a pak už stačí jen počkat na vhodné počasí...

Vaření v pohodlí

Skříňka Unity připomíná klasický kuchyňský ostrůvek. Je vyrobena z odolného plastu a vybavena nerezovou pracovní deskou s odkládací policí a nezbytným úložným prostorem schovaným za dvířky. Má rozměry 134 x 52 x 90 cm.
Cena: 4 849 Kč; www.rojaplast.cz

 


Chladicí stolek

Odkládací stolek s výpletem z umělého ratanu a průměrem 50 cm v sobě ukrývá další praktickou funkci. Pokud zvednete desku a naplníte spodní část ledem nebo studenou vodou, postará se o chlazení nápojů.
Cena: 1 610 Kč; www.rojaplast.cz

 


Chytrá konvice

Termokonvice udrží až dvanáct hodin správnou teplotu vašeho čaje nebo kávy i v ranním vánku při snídani na terase nebo chladnou limonádu v letním horku.
Cena: 1 399 Kč; www.inteligentni-termoska.cz

 


Na domácí limonádu

Nádoba Authentic z recyklovaného skla vám nabídne osvěžující domácí limonádu za horkých letních dnů a její retro design s vytlačeným nápisem na vás alespoň na chvíli dýchne kouzlem starých časů.
Cena 679 Kč; www.bonami.cz

 


Text: Dita Fingerlandová; foto: archiv firem

Další články

Bylinky pro zdravé klouby

Bylinky pro zdravé klouby

Trápí vás problémy s klouby? Než začnete hledat vhodné bylinky, které vám mohou pomoci, je třeba znát příčinu potíží. Jiné se hodí k léčbě podvrtnutého kotníku a jiné zpomalí degeneraci kloubů.

Celý článek

Pestrá a zábavná mozaika

Pestrá a zábavná mozaika

Mozaika je starobylá výtvarná technika, která vůbec není tak náročná, jak by se mohlo zdát. Pustit se do ní může opravdu každý, kdo si rád hraje a experimentuje. Přečtěte si, jak na to.

Celý článek

Tajemství rajské chuti

Tajemství rajské chuti

Rajčata jsou zdravá a výborně chutnají – zvláště ta z vlastní zahrady. Přečtěte si, jak je správně pěstovat, abyste z jediné rostliny sklidili celý košík plodů.

Celý článek