Motiv písma je stále v kurzu

Vzor číslic nebo písmen nachází v interiéru mnoho podob: jako potisk textilu, v podobě fototapet nebo třeba ve formě plechových retro cedulí. Snadno si ho můžete i sami vyrobit.


Z fototapety Communications značky Mr. Perswall si můžete vystříhnout jednotlivá písmena a vytvořit z nich například jednoduchý nápis nebo dekoraci na zeď. (InFrame)

 

 

Komoda Edgar se zásuvkami a motivem abecedy z masivního mangového dřeva trochu připomíná starou tiskařskou skříň. (Sob nábytek)

 

 


Taburet s úložným prostorem zdobí jednoduché číslice. Podobně si můžete sami potisknout podle šablony třeba bedničky na ovoce či dřevěné boxy. (Dedra)

 

 


Číslicemi lze ozdobit třeba i jednotlivá patra stojanu na květiny. (Dedra)


Potisk pojízdné dřevěné skříňky ze série Rhein připomíná staré přepravní bedny a bude se hodit do industriálně zařízeného interiéru. (Sob nábytek)

 

 


Text: Dita Fingerlandová; foto: archiv firem

Další články

Toalety nejen pro kočky

Toalety nejen pro kočky

Velkým plusem kočičích společníků je, že se snadno naučí chodit na toaletu a mohou tudíž zůstat celý den doma bez venčení. Ta stejně dobře poslouží i štěňatům a malým psíkům.

Celý článek

Přečtěte si

Opravy kamenných staveb

Opravy kamenných staveb

www.chatar-chalupar.cz

Suchou zídku obvykle postačí doskládat vhodnými typy kamenů a dosypat hlínou. Jestliže vyžaduje opravu kamenná zahradní stavba, pilíř venkovní kuchyně, nebo zděná opěrná zeď, bude to o něco pracnější.

Umění a řemeslo v zahradě

Umění a řemeslo v zahradě

www.chatar-chalupar.cz

Kultivovaná zahrada by měla mít nějaký zajímavý prvek navíc, který ji ozvláštní a odliší od těch ostatních. A co může být vhodnější než umělecký artefakt nebo užité umění, v němž se snoubí praktičnost s krásou.

Zkuste mramor!

Zkuste mramor!

www.peknebydleni.cz

Tento ušlechtilý kámen byl odjakživa symbolem luxusu. Oživte svůj domov tímto na dotek sice chladným, ale vznešeným materiálem. Ať už na větší ploše, nebo ve formě menších zajímavých doplňků…