Motiv písma je stále v kurzu

Vzor číslic nebo písmen nachází v interiéru mnoho podob: jako potisk textilu, v podobě fototapet nebo třeba ve formě plechových retro cedulí. Snadno si ho můžete i sami vyrobit.


Z fototapety Communications značky Mr. Perswall si můžete vystříhnout jednotlivá písmena a vytvořit z nich například jednoduchý nápis nebo dekoraci na zeď. (InFrame)

 

 

Komoda Edgar se zásuvkami a motivem abecedy z masivního mangového dřeva trochu připomíná starou tiskařskou skříň. (Sob nábytek)

 

 


Taburet s úložným prostorem zdobí jednoduché číslice. Podobně si můžete sami potisknout podle šablony třeba bedničky na ovoce či dřevěné boxy. (Dedra)

 

 


Číslicemi lze ozdobit třeba i jednotlivá patra stojanu na květiny. (Dedra)


Potisk pojízdné dřevěné skříňky ze série Rhein připomíná staré přepravní bedny a bude se hodit do industriálně zařízeného interiéru. (Sob nábytek)

 

 


Text: Dita Fingerlandová; foto: archiv firem

Další články

Dagmar Hálová: Roztavená sklovina je nádherná

Dagmar Hálová: Roztavená sklovina je nádherná

Už základní škole Dagmar Hálová věděla, že chce ve studiu pokračovat ve výtvarném oboru. Nakonec nastoupila na Střední školu sklářskou v Železném Brodě. I když to nebyla její první volba, nelituje. Její skleněné figurky vypadají, jako by byly živé.

Celý článek

Bezová limonáda Socată

Bezová limonáda Socată

Socată je tradiční rumunský fermentovaný nápoj připravovaný z květů černého bezu. Nejen, že je velmi chutný, ale je i zdravý a snadno hotový. Tak neváhejte a pusťte se do toho!

Celý článek