Motiv písma je stále v kurzu

Vzor číslic nebo písmen nachází v interiéru mnoho podob: jako potisk textilu, v podobě fototapet nebo třeba ve formě plechových retro cedulí. Snadno si ho můžete i sami vyrobit.


Z fototapety Communications značky Mr. Perswall si můžete vystříhnout jednotlivá písmena a vytvořit z nich například jednoduchý nápis nebo dekoraci na zeď. (InFrame)

 

 

Komoda Edgar se zásuvkami a motivem abecedy z masivního mangového dřeva trochu připomíná starou tiskařskou skříň. (Sob nábytek)

 

 


Taburet s úložným prostorem zdobí jednoduché číslice. Podobně si můžete sami potisknout podle šablony třeba bedničky na ovoce či dřevěné boxy. (Dedra)

 

 


Číslicemi lze ozdobit třeba i jednotlivá patra stojanu na květiny. (Dedra)


Potisk pojízdné dřevěné skříňky ze série Rhein připomíná staré přepravní bedny a bude se hodit do industriálně zařízeného interiéru. (Sob nábytek)

 

 


Text: Dita Fingerlandová; foto: archiv firem

Další články

Tipy pro úsporné a zdravé pěstování

Tipy pro úsporné a zdravé pěstování

Nemusíte mít zahradu, abyste se mohli pustit do pěstování rostlin pro zkrášlení svého prostředí i užitek z plodů. Využít můžete i balkon a vnější či vnitřní okenní parapety. Jako nádoby a pomůcky vám poslouží nejrůznější věci, které máte po ruce.

Celý článek