Místo k relaxaci

Proměňte svou koupelnu v příjemné místo pro očistu i rychlou regenerace sil. Zkrášlete ji třeba vkusnými doplňky a drobným nábytkem z přírodních materiálů.

Koš z juty

Jutový koš na prádlo vysoký 62 cm dodá koupelně zařízené ve střídmém skandinávském stylu přirozenou lehkost. Doplnit ho můžete vkusným textilem, třeba krátkým lněným županem a ručníky či osuškami v tlumených barvách. Cena: 899 Kč (www2.hm.com)

 


Bambusový vozík

Koupelnový vozík s bambusovým rámem a třemi poličkami je praktický, vejde se i do menší koupelny a díky kolečkům, z nichž dvě se dají zaaretovat, ho snadno přemístíte, kam právě potřebujete. Rozměry 47 x 76 x 33 cm. Cena 799 Kč (www.lidl-shop.cz)

 


Praktická polička

Poličku Barrel značky Umbra můžete zavěsit na stěnu sprchového koutu nebo přímo na sprchovou hlavici. Vyrábí se ze dřeva a kovu, je vysoká 64 a široká 34 cm. Cena: 1 299 Kč (www.ifantazie.cz)

 


Kameninové doplňky

Sada koupelnových doplňků z kameniny barevně doladí obklad stěn v dekoru imitujícím kámen nebo dřevo, který se již mnoho let drží na horních příčkách žebříčku oblíbenosti. Cena: 1 129 Kč za sadu (www.bonami.cz)

 

V deštném pralese

Pokud rádi cestujete do vzdálených míst, máte velkoryse pojatou a prostornou koupelnu, zkuste na jednu stěnu nalepit velkoformátovou fototapetu značky Komar s motivem deštného pralesa. Dlažba v dekoru dřeva, bambusová předložka a další podobné doplňky podtrhnou interiér v duchu exotického ráje. Cena: 1 165 Kč (www.e-color.cz)

 

 


Text: Dita Fingerlandová; foto: Tomáš Dittrich a archiv firem

Další články

Bylinky pro zdravé klouby

Bylinky pro zdravé klouby

Trápí vás problémy s klouby? Než začnete hledat vhodné bylinky, které vám mohou pomoci, je třeba znát příčinu potíží. Jiné se hodí k léčbě podvrtnutého kotníku a jiné zpomalí degeneraci kloubů.

Celý článek

Pestrá a zábavná mozaika

Pestrá a zábavná mozaika

Mozaika je starobylá výtvarná technika, která vůbec není tak náročná, jak by se mohlo zdát. Pustit se do ní může opravdu každý, kdo si rád hraje a experimentuje. Přečtěte si, jak na to.

Celý článek