Zima jako z pohádky? Se správnou obuví nic nemožného!

Cítit se v zimě jako v pohádce zní moc hezky. Ale většinou nám pozitivní prožitky více či méně narušuje mrazivá teplota. Pokud vychytáme pořádné zimní oblečení a rukavice, máme úspěch téměř zaručen. Téměř. Ruce sice v teple máme, ale co naše nohy? Je to další z důležitých aspektů vedoucích k příjemně prožitému pobytu venku. Teplé zimní boty nám pomohou vytvořit ochrannou bariéru pro naše nožky, a tak se mrazem můžeme bez starostí kochat, ne trápit.

Kvalitní zimní boty by neměly chybět v naší zimní výbavě. Udržují naše nohy v suchu a teple, a tak se nám zmenšuje šance na prochladnutí. Důležitá je také podrážka s hrubým vzorkem, abychom změnšili také šanci na případný nechtěný pád. Zimní boty, respektive zimní boty dámské, najdeme v širokém množství modelů. Od dámských zimních bot na klínku počínaje po zimní boty na platformě konče. Pojďme se tedy podívat na některé jejich zástupce.

Botky vyšperkované jako ilustrace pohádkových knih

Dámské zimní boty máme rády také různě ozdobené. Na trhu jsou dámské zimní boty s kožíškem, výraznými přezkami, barevnými aplikacemi či prošíváním. U dámských zimních bot na šněrování jsou do jisté míry ozdobným prvkem i tkaničky. I obuv v neutrální barvě můžeme oživit výraznými tkaničkami a sladit s nimi doplňky v outfitu. Pro příznivkyně minimalismu jsou kompromisem zimní boty na suchý zip. Aby se nám vlhkost nevplížila do bot a k našim nožkám, je dobré porozhlédnout se po nepromokavých zimních botách, které na sobě mají speciální funkční vrstvu.

Jaké boty si ze zimního botníku vylosovat?

V zimě nejčastěji vytáhneme z botníku dámské zimní kotníkové boty, případně dámské zimní kozačky. Uvedená obuv vás nejlépe ochrání před nepřízní počasí. Zimní kozačky budou ladit k ultra slim kalhotám či punčochám a k šatům. Vemte si tyto dámské zimní boty černé barvy a s lahvově zelenými koktejlovými šaty budete mít zaručen příval komplimentů! Hnědý odstín této obuvi zase ladí s přírodními barevnými tóny a také kombinace s růžovou barvou vytvoří zajímavý výsledek.

Dámská zimní kotníková obuv se hodí k sukním, šatům, úzkým džínám i kalhotám. Můžete střídat barvy a i v zimě si připomenout barevné babí léto. Už jste zkusila žluté zimní boty? Žlutá prozáří okolí a přitáhne spoustu obdivných, a možná i závistivých, pohledů! Bílé zimní boty si zase v ničem nezadají s nádherně bílou sněhovou pokrývkou. Spolu s pletenými béžovými maxi šaty se budete cítit jako v bavlnce.

Co takhle vyrazit na lov dámských zimních bot na Rieker-eshop.cz? V širokém sortimentu najdete modely, které budou vaše nožky hrdinně bránit před nelítostným počasím a pocit sucha a tepla si budete užívat plnými doušky!

Komerční prezentace


Další články

Velký letní balíček zdravotní kosmetiky

Velký letní balíček zdravotní kosmetiky

Prázdninový balíček je promyšleně sestaven tak, aby pokryl co nejširší spektrum možných událostí v přírodě a na cestách a ulevil od různých drobných nepříjemností. Pokud jej budete mít s sebou na víkend, dovolenou či prázdniny, nic vás nepřekvapí!

Celý článek

Jak vybavit pokoj pro studenta

Jak vybavit pokoj pro studenta

Pokoj pro studenta by se neměl stát jen místností, ale měl by kombinovat vlastnosti obývacího pokoje, pracovny, tělocvičny a herny. jenže jak na to, když ze svého pubertálního syna nebo dcery nejste schopni dostat více, než dvě slova? Celý článek

Bez jakých doplňků se neobejde stylová koupelna?

Bez jakých doplňků se neobejde stylová koupelna?

Pokud se chcete v koupelně cítit dobře, bude ji to chtít vybavit stylovými doplňky. To totiž mohou výrazně proměnit ráz vaší koupelny a vytvořit v ní harmonický prostor pro relaxování a pro odpočinek. Jestliže nevíte, jak koupelnu stylově zařídit, nemusíte zoufat. My vám to na následujících řádcích rádi prozradíme.
Celý článek