Zaujalo nás – velikonoční dekorace

Rozmanité tipy a nápady, jak si zútulnit domov a zahradu.

Mechové kroužky
Zelený mech je krásný a dekorativní materiál. Využijte ho například k obalení polystyrenových nebo slaměných kroužků. Přilepte ho nebo přivažte tenkým drátkem. Kroužky využijete i na slavnostním stole.

 

 

 

Vejce zdobené mechem
Netradiční kraslici si můžete vytvořit i tak, že velké polystyrenové vejce obalíte pěkným zeleným mechem. Přilepte ho tavnou pistolí nebo univerzálním lepidlem.

Roztomilí zajíčci
Nakreslete na vajíčka roztomilé zaječí obličeje a vytvořte jim ouška z obyčejného nebo chlupatého drátku. Uděláte tak radost nejen dětem!

 

 

 

Ušaté čepičky
Uháčkujte vajíčkům slušivé čepičky se zaječími oušky. Permanentním fixem pak jednoduše zajíčkům dokreslete obličeje. Zaječí kamarádi vám rozveselí sváteční stůl.

 


Text: red; foto: Shutterstock

Další články

Originální květinový stojan

Originální květinový stojan

Vejde se na balkon či terasu, ale může dělat parádu i na zápraží či v zahradě. Navíc na něj zužitkujete i staré nepoužívané štafle. Květinový stojan si snadno vyrobíte, přečtěte si, jak na to.

Celý článek

Pestrá a zábavná mozaika

Pestrá a zábavná mozaika

Mozaika je starobylá výtvarná technika, která vůbec není tak náročná, jak by se mohlo zdát. Pustit se do ní může opravdu každý, kdo si rád hraje a experimentuje. Přečtěte si, jak na to.

Celý článek

Korálkový závěs na květiny

Korálkový závěs na květiny

Staré nepoužívané síto po babičce může ještě sloužit jako parádní závěs na kvetoucí převislé květiny. Podívejte se, jak na to, a pusťte se do proměny spolu s námi!

Celý článek

3 tipy pro DIY venkovní posezení

3 tipy pro DIY venkovní posezení

Venkovní sezóna je v plném proudu a nabízí možnost posezení na zahradě či terase. Nemusíte ale utratit spoustu peněz za nový zahradní nábytek. Připravili jsme pro vás tipy, jak si ho levně a svépomocí vyrobit nebo zrenovovat a dopřát si příjemné chvíle relaxace.

Celý článek