Zábava pro celou rodinu 2018

Od čtvrtka 25. do neděle 28. října 2018 se koná největší souběh akcí pro zábavu a volný čas v České republice, a to na výstavišti PVA EXPO PRAHA v pražských Letňanech, konkrétně v halách 3 a 4. Pestrá nabídka akcí je zaměřena jak na kluky a muže, tak i na holky a ženy.

MODEL HOBBY

Známý modelářský veletrh patří k nejstarším členům této rodiny. Koná se od roku 1992 a jsou
na něm k vidění v akci RC modely aut, lodí, letadel, dronů či stavební techniky. Doplněný je o akci Print In 3D, která seznamuje návštěvníky s 3D tiskem.

TVOŘIVÝ SVĚT

Hlavním tématem letošního ročníku veletrhu kreativního tvoření bude lettering, což je obraz
sestávající z písmen a nějakého dalšího grafického návrhu. Na veletrhu bude workshop, na kterém se může lettering naučit každý. Seznámit se můžete také s dalšími technikami, např. s ebru a malováním na textil, či nakupovat ručně vyráběné doplňky. Pro menší návštěvníky budou připraveny různé dílničky. Třeba hrátky se samoschnoucí modelínou nebo tvorba obrazců pískem. Kreativních technik bude k vidění mnohem více.

ART SALON

Výstava výtvarného umění je nejmladším přírůstkem do rodiny výstav pro celou rodinu. Až budete potřebovat na chvíli vydechnout, můžete si koupit dobrou kávu a kochat se špičkovými
uměleckými díly. Ať už půjde o obrazy, sochy nebo o další umělecké předměty. Výstava není pouze o kochání se, je prodejní a můžete si tak pořídit originální dílo českého autora do svého příbytku.

Nabídka všech akcí je více než široká, doporučujeme navštívit webové stránky jednotlivých akcí:
www.modelhobby.cz
www.tvorivy.cz
www.pi3d.cz
www.artsalon.cz

Centrálním rozcestníkem je adresa www.zabavaprocelourodinu.info.

Tak nezapomeňte – od 25. do 28. října 2018 v pražských Letňanech největší soubor výstav pro vaši rodinu!

 

Komerční prezentace


Další články

Jak stylizovat Nike Air Max při každodenním nošení?

Jak stylizovat Nike Air Max při každodenním nošení?

Podzim se již naplno ohlásil, a tak nastal nejvyšší čas na pořádné podzimní nákupy. Podívejte se na aktuální módní trendy Nike Air Max a vykročte do pochmurných dnů v těch nejstylovějších a nejpohodlnějších botách. Nabídka je skutečně pestrá a jistě si z ní vyberou ženy, muži i děti.
Celý článek
Co všechno lze udělat pro upevnění svého zdraví?

Co všechno lze udělat pro upevnění svého zdraví?

Každý má jen jedno zdraví a další už nedostane. Proto bychom o něj měli náležitě pečovat, což se ne vždy děje. Kupodivu kvůli tomu není potřeba zcela od základu měnit svůj život.
Mnohdy bohatě postačí začít se jen o trochu více hýbat, případně vylepšit si jídelníček. Rovněž je dobré pořídit si i některé kvalitní doplňky stravy. Celý článek

Už znáte herbář časopisu Flóra?

Už znáte herbář časopisu Flóra?

Sezóna je za rohem a my vám proto připravili velkou databázi květin, keřů a stromů. Náš herbář má téměř 17 000 položek. Hledat v něm můžete podle jména rostliny nebo jejich vlastností a potřeb. Celý článek

Přečtěte si

Opravy kamenných staveb

Opravy kamenných staveb

www.chatar-chalupar.cz

Suchou zídku obvykle postačí doskládat vhodnými typy kamenů a dosypat hlínou. Jestliže vyžaduje opravu kamenná zahradní stavba, pilíř venkovní kuchyně, nebo zděná opěrná zeď, bude to o něco pracnější.

Umění a řemeslo v zahradě

Umění a řemeslo v zahradě

www.chatar-chalupar.cz

Kultivovaná zahrada by měla mít nějaký zajímavý prvek navíc, který ji ozvláštní a odliší od těch ostatních. A co může být vhodnější než umělecký artefakt nebo užité umění, v němž se snoubí praktičnost s krásou.

Zkuste mramor!

Zkuste mramor!

www.peknebydleni.cz

Tento ušlechtilý kámen byl odjakživa symbolem luxusu. Oživte svůj domov tímto na dotek sice chladným, ale vznešeným materiálem. Ať už na větší ploše, nebo ve formě menších zajímavých doplňků…