Vyrazte na Festival Evolution za inspirací, dobrým jídlem i zajímavými přednáškami

Inspiraci pro zdravý životní styl, od přednášek, poraden, ukázkových volných lekcí až po konkrétní výrobky a služby můžete zažít na Festivalu Evolution, který se bude konat o víkendu 23. – 25. března 2018 na Výstavišti v Praze Holešovicích.


Vystavovatelé se zaměřením na BIO STYL, ZDRAVÍ, ECO WORLD, ALTERNATIVU a OSOBNÍ ROZVOJ, kterých se na festivalu sejde více než čtyři sta, si pro návštěvníky kromě svých tradičních produktů připravili také úplné novinky vzorky, ukázky, ochutnávky i veletržní slevy. Na pódiích se navíc během tří dnů vystřídá více než 150 účinkujících, kteří vám nasadí brouka do hlavy.

Raw, vegan, natur i fair trade potraviny

Zapomeňte na složité shánění kvalitního jídla a surovin, tu největší přehlídku certifikovaných potravin totiž najdete právě na Festivalu Evolution. Certifikované BIO produkty budou situovány ve Střední hale Průmyslového paláce a v Pravém křídle najdete vše spojené se zdravím a také food zónu s bohatým výběrem bio, veggie, vegan, raw, natur a fair trade potravin. Levé křídlo se zaplní vystavovateli s ekologickými produkty a službami, najdete tu také stánky zaměřené na osobní rozvoj a chybět nebude ani alternativa.

Přednášky i pohybové aktivity

Přednáškový sál v Pravém křídle se zaměří na zdraví – můžete se těšit na přednášky o zdravé výživě, detoxu, různých stravovacích stylech i kvalitních potravinách, nebo o přírodní kosmetice. V Levém křídle najdete čtyři sály, ve kterých se průběžně vystřídají přednášející s různými tématy – od těch, které budou zajímat nastávající i stávající rodiče, všechny, kteří řeší své vztahy, i ty, kteří hledají, jak se ve svém životě posunout dál.
Ke zdravému životu neoddělitelně patří i pohyb a na Festivalu Evolution tak budou k vidění ukázky cvičení, která posilují tělo i mysl. Návštěvníci bez ohledu na věk, váhu či zkušenosti si budou moci zdarma vyzkoušet například jednoduché jógové techniky, základy taiči, cvičení Osho divine healing, tantru pro ženy Mohedžodáro nebo třeba bollywoodský tanec.

Doporučujeme aneb výběr z přednášek

Témat, která se budou na festivalu probírat, bude tolik, že vybrat z nich jen pár, je složitý úkol. Pokud se zajímáte o bezodpadovou domácnost, doporučujeme přednášku Nataši Foltánové s názvem Ekologická a bezodpadová domácnost. Zajímáte se o bylinky? Profesorka Anna Strunecká vystoupí na Festivalu Evolution s přednáškou o bylinách a koření, které mohou přispět ke zmírnění potíží při poruchách nálady, nespavosti nebo migrénách. Lékař David Frej zase ukáže, jak lze vhodnou stravou předejít zánětům a civilizačním nemocem. Jak správně vybrat doplněk stravy a co sledovat na etiketách výrobků? Na to odpoví Mgr. Michaela Verde Beitlová.

Děti vezměte s sebou

Děti jsou na festivalu vítány. V dětském koutku se rádi postarají o vaše ratolesti, zatímco vy můžete v klidu nakoupit či navštívit vybrané programy, nebo si společně s dětmi můžete odpočinout v relaxační zóně. Součástí festivalového dění budou i aktuální témata, která zajímají rodiče. Dozvíte se vše od porodních témat přes správnou výživu, péči o dětské zdraví až po inovativní možnosti vzdělávání či osobní rozvoj dětí.

Kompletní festivalový program včetně seznamu vystavovatelů najdete na webových stránkách www.evolution.cz.

Komerční prezentace

Uložit


Další články

Inspirace pro stylový obývací pokoj

Inspirace pro stylový obývací pokoj

Už se vám váš obývák okoukal a máte pocit, že by ho to zase chtělo nějak osvěžit? Nebo ho teprve plánujete a zařizujete? Dneska pro vás máme několik tipů, jak mu dát (nový) šmrnc jen pomocí doplňků. Celý článek

Cena elektřiny 2021: Zjistěte nejnižší ceny v kalkulačce 

Cena elektřiny 2021: Zjistěte nejnižší ceny v kalkulačce 

Platí vaši blízcí v porovnání s vámi za elektřinu mnohem méně, i když máte pocit, že vaše spotřeba je obdobná? Rozdíl může být hlavně v cenách od dodavatele. Ten sice netvoří celkovou cenu za elektřinu, ale určuje hodnotu jedné ze dvou jejích složek, což může s výslednou částkou ke konci výrazně hnout. Porovnejte proto nabídky na trhu a vyberte si službu, která je pro vás nejlepší. Celý článek

Přečtěte si

Papírna pod Ještědem

Papírna pod Ještědem

www.chatar-chalupar.cz

Cesta za splněním snu bývá někdy dlouhá a ne vždy přímočará. Manžele Gorcovi nakonec zavedla z Prahy až do malebné vsi Zdislava v Podještědí. Vybudovali tu ruční papírnu i svůj nový domov.

Sezení pro jednoho?

Sezení pro jednoho?

www.peknebydleni.cz

Někdy je dobré myslet chvíli jen na sebe. Nedělit se s nikým o prostor. Odpočinout si pěkně sám ve svém pohodlném křesle, číst si nebo se dívat na film. Jestli ještě vaše milované křesílko nemáte, zde je pár tipů…

Rostliny do vlhkých zákoutí

Rostliny do vlhkých zákoutí

www.floranazahrade.cz

Vlhký kout na zahradě nemusí nutně zarůstat kopřivami, bude se v něm dařit řadě květin. Pokud zde navíc vytvoříte kamennou terásku, která odvede z půdy vodu a vytvoří sušší a teplejší podmínky, lze sem vysadit i mnohé další druhy. Inspirujte se.