Vyrazte na Festival Evolution za inspirací, dobrým jídlem i zajímavými přednáškami

Inspiraci pro zdravý životní styl, od přednášek, poraden, ukázkových volných lekcí až po konkrétní výrobky a služby můžete zažít na Festivalu Evolution, který se bude konat o víkendu 23. – 25. března 2018 na Výstavišti v Praze Holešovicích.


Vystavovatelé se zaměřením na BIO STYL, ZDRAVÍ, ECO WORLD, ALTERNATIVU a OSOBNÍ ROZVOJ, kterých se na festivalu sejde více než čtyři sta, si pro návštěvníky kromě svých tradičních produktů připravili také úplné novinky vzorky, ukázky, ochutnávky i veletržní slevy. Na pódiích se navíc během tří dnů vystřídá více než 150 účinkujících, kteří vám nasadí brouka do hlavy.

Raw, vegan, natur i fair trade potraviny

Zapomeňte na složité shánění kvalitního jídla a surovin, tu největší přehlídku certifikovaných potravin totiž najdete právě na Festivalu Evolution. Certifikované BIO produkty budou situovány ve Střední hale Průmyslového paláce a v Pravém křídle najdete vše spojené se zdravím a také food zónu s bohatým výběrem bio, veggie, vegan, raw, natur a fair trade potravin. Levé křídlo se zaplní vystavovateli s ekologickými produkty a službami, najdete tu také stánky zaměřené na osobní rozvoj a chybět nebude ani alternativa.

Přednášky i pohybové aktivity

Přednáškový sál v Pravém křídle se zaměří na zdraví – můžete se těšit na přednášky o zdravé výživě, detoxu, různých stravovacích stylech i kvalitních potravinách, nebo o přírodní kosmetice. V Levém křídle najdete čtyři sály, ve kterých se průběžně vystřídají přednášející s různými tématy – od těch, které budou zajímat nastávající i stávající rodiče, všechny, kteří řeší své vztahy, i ty, kteří hledají, jak se ve svém životě posunout dál.

Ke zdravému životu neoddělitelně patří i pohyb a na Festivalu Evolution tak budou k vidění ukázky cvičení, která posilují tělo i mysl. Návštěvníci bez ohledu na věk, váhu či zkušenosti si budou moci zdarma vyzkoušet například jednoduché jógové techniky, základy taiči, cvičení Osho divine healing, tantru pro ženy Mohedžodáro nebo třeba bollywoodský tanec.

Doporučujeme aneb výběr z přednášek

Témat, která se budou na festivalu probírat, bude tolik, že vybrat z nich jen pár, je složitý úkol. Pokud se zajímáte o bezodpadovou domácnost, doporučujeme přednášku Nataši Foltánové s názvem Ekologická a bezodpadová domácnost. Zajímáte se o bylinky? Profesorka Anna Strunecká vystoupí na Festivalu Evolution s přednáškou o bylinách a koření, které mohou přispět ke zmírnění potíží při poruchách nálady, nespavosti nebo migrénách. Lékař David Frej zase ukáže, jak lze vhodnou stravou předejít zánětům a civilizačním nemocem. Jak správně vybrat doplněk stravy a co sledovat na etiketách výrobků? Na to odpoví Mgr. Michaela Verde Beitlová.

Děti vezměte s sebou

Děti jsou na festivalu vítány. V dětském koutku se rádi postarají o vaše ratolesti, zatímco vy můžete v klidu nakoupit či navštívit vybrané programy, nebo si společně s dětmi můžete odpočinout v relaxační zóně. Součástí festivalového dění budou i aktuální témata, která zajímají rodiče. Dozvíte se vše od porodních témat přes správnou výživu, péči o dětské zdraví až po inovativní možnosti vzdělávání či osobní rozvoj dětí.

Kompletní festivalový program včetně seznamu vystavovatelů najdete na webových stránkách www.evolution.cz.


Další články

Zima jako z pohádky? Se správnou obuví nic nemožného!

Zima jako z pohádky? Se správnou obuví nic nemožného!

Cítit se v zimě jako v pohádce zní moc hezky. Ale většinou nám pozitivní prožitky více či méně narušuje mrazivá teplota. Pokud vychytáme pořádné zimní oblečení a rukavice, máme úspěch téměř zaručen. Téměř. Ruce sice v teple máme, ale co naše nohy? Je to další z důležitých aspektů vedoucích k příjemně prožitému pobytu venku. Teplé zimní boty nám pomohou vytvořit ochrannou bariéru pro naše nožky, a tak se mrazem můžeme bez starostí kochat, ne trápit. Celý článek

Jak vybavit pokoj pro studenta

Jak vybavit pokoj pro studenta

Pokoj pro studenta by se neměl stát jen místností, ale měl by kombinovat vlastnosti obývacího pokoje, pracovny, tělocvičny a herny. jenže jak na to, když ze svého pubertálního syna nebo dcery nejste schopni dostat více, než dvě slova? Celý článek

Bez jakých doplňků se neobejde stylová koupelna?

Bez jakých doplňků se neobejde stylová koupelna?

Pokud se chcete v koupelně cítit dobře, bude ji to chtít vybavit stylovými doplňky. To totiž mohou výrazně proměnit ráz vaší koupelny a vytvořit v ní harmonický prostor pro relaxování a pro odpočinek. Jestliže nevíte, jak koupelnu stylově zařídit, nemusíte zoufat. My vám to na následujících řádcích rádi prozradíme.
Celý článek