Velikonoční výzdoba (nejen) pro vnoučka

Velikonoční výzdoba (nejen) pro vnoučka

Vážená redakce, již několik let dostávám darem od snachy a vnoučat váš časopis. Stále něco tvořím, jak objevím někde něco nového, musím okamžitě zkusit, jestli to i já dokážu. Posílám vám výtvory na Velikonoce. Jak vnoučata rostla, měnila se i výroba vejdunků a ostatního k Velikonocům. Pro svého 3letého pravnoučka jsem letos obháčkovala věnec, na to hnízdečka pro zajíčky a kuřátka, aby si je mohl vyndat a hrát si s nimi.
Drahomíra Cachová

Chcete napsat redakci Rozmarýny nebo se pochlubit svými výtvory?

Pošlete nám své fotografie. Vaše příspěvky mohou být uveřejněny, proto nezapomeňte potvrdit svůj souhlas se zveřejněním a uvést správný tvar vašeho jména.

Nápady a inspirace

Nápady a inspirace

Vážená redakce, posílám naše tvoření, které jsme vyráběly s dcerkou a kterými jsme se nechaly inspirovat v posledním čísle Rozmarýny. Děkujeme za spoustu zajímavých nápadů a tipů (např. jsme si pořídili knihu Jóga s vůní aromaterapie), skvělé recepty (zapečené brambory chutnaly nejvíce mému muži) a zajímavé informace. Těšíme se na další vydání! Lenka Samcová

Tvoření z látky

Tvoření z látky

Milá Rozmarýnko, váš časopis jsem si oblíbila a odebírám ho již deset let . Blíží se Velikonoce, a tak bych se s vámi ráda podělila a můj výtvor a některým čtenářkám dala inspiraci. Snad se vám bude moje velikonoční tvoření líbit. Moje vnučky Ellinka a Anetka byly nadšené. Vaše věrná čtenářka
Irena Skohoutilová

Korálky jako koníček

Korálky jako koníček

Vážená redakce časopisu Rozmarýna, chci vám poděkovat za skvělý časopis. Mojí zálibou už odmalička bylo navlékání korálků – vyráběla jsem různé náramky, vánoční ozdoby atd. A teď, když jsem na rodičovské dovolené, jsem se po letech ke svému koníčku vrátila. Náhodou jsem našla návod na stromeček štěstí a zkusila jeden vyrobit. U jednoho ale nezůstalo a stromečky vyrábím i ostatním pro radost.
Hana Vávrová

Věnec ze skořápek

Věnec ze skořápek

Dobrý den, Rozmarýno, moc děkuji za krásný časopis plný inspirace. V tomto nelehkém období se snažím tvořením zapomenout na vše, co se děje kolem nás. Doufejme, že už bude vše špatné za námi a budeme se těšit na lepší (slunné) období. Posílám ukázku svého velikonoční věnce ze skořápek.
Jarmila Kaftanová

Přečtěte si

Dřevěné schodiště

Dřevěné schodiště

www.chatar-chalupar.cz

Dřevo je pro konstrukci schodů materiálem veskrze tradičním, který má i v současnosti stále co nabídnout. Velké oblibě se těší především v chalupách, venkovských domech a dřevostavbách.