Vánoční dárečky

Vánoční dárečky

Dobrý den, chtěla bych se s vámi podělit o naše tvoření, které dělám s našimi dětmi. Každý rok se snažíme něco málo vyrobit nejen pro nás, ale potěšit ručně vyrobenými dárečky i naše přátele. Letos budou skřítkové i pro paní učitelky. Váš časopis si kupuji moc ráda a čerpáme z něj mnoho inspirací. Přeji mnoho věrných čtenářů a mnoho krásných nápadů na další tvoření v příštím roce.
Jana Frelichová

Chcete napsat redakci Rozmarýny nebo se pochlubit svými výtvory?

Pošlete nám své fotografie. Vaše příspěvky mohou být uveřejněny, proto nezapomeňte potvrdit svůj souhlas se zveřejněním a uvést správný tvar vašeho jména.

Originální adventní kalendáře

Originální adventní kalendáře

Milá Rozmarýno, když jsem tě před několika lety poprvé prolistovala, předplatné na sebe nemuselo dlouho čekat! Každý měsíc netrpělivě očekávám, až se opět dostaneš do mé schránky, abych se mohla inspirovat a zároveň odreagovat při čtení tvých stránek. Mám malé děti a kolikrát je těžké je zabavit, ale díky tobě vždy najdeme to, co hledáme. Každý rok tvoříme vánoční dárky, letos to byly pytlíky na bylinky, ušité dcerou a vyzdobené synem, společně s konvicí na čaj, kterou děti opět vymalovaly fixy na sklo. Ani já nezůstávám pozadu a dětem jsem připravila originální adventní kalendáře. Věřím, že budu inspirovat další, tak jako oni inspirují mě. Milá Rozmarýno, děkuji celé redakci za to, že jsi…
Lucie Palánová

Pohlazení na duši

Pohlazení na duši

Ráda tvořím a váš časopis je pro mě velkou inspirací. Každý měsíc se těším na nové číslo, které kupuji v naší trafice. Rozmarýnka je pro mě pohlazení na duši, když listuji a vidím ty nejrůznější a krásné nápady. Děkuji.
Žaneta Sandu

Adventní věnečky

Adventní věnečky

Jako dlouholetá čtenářka časopisu Rozmarýna vám na ukázku zasílám fotky mého tvoření, podzimních a adventních věnečků. Děkuji vám za krásný časopis a přeji vám spoustu spokojených čtenářek.
Jarmila Konečná

Tvoření podle Rozmarýny

Tvoření podle Rozmarýny

bmd

Posilám ukázku mého tvořeni podle časopisu Rozmarýna. Je to věnec z alobalu a ozdoby z máčeného papíru.
Danuše Vytečková

Přečtěte si

Loukykvět

Loukykvět

www.chatar-chalupar.cz

V pouhých dvaceti letech se Karol pustila do riskantního projektu. Dnes, o pět roků později, sklízí spolu se svým manželem velké úspěchy. Farma Loukykvět je vyhledávanou oázou milovníků tradičních druhů květin.

Potomci hrázděných domů

Potomci hrázděných domů

www.peknebydleni.cz

Typový rodinný dům OKAL se vyznačuje střídmým architektonickým stylem s prosklenou fasádou a sedlovou střechou s malým sklonem. Tento dům si dokážete snadno představit jak v samotném centru města, tak zasazený do zelených ploch na jeho okraji.