Soutěž o Diář pro radost pro tři výherce!

Správná odpověď: do čeledi liliovitých. Výherci: Zdeňka Valenová z Unhoště, Dana Petrů z Malenína a Kateřina Slavíková z Prahy. Gratulujeme! Tentokrát pro vás jako výhru v naší soutěži máme připravený DIÁŘ PRO RADOST.

Je to tak trochu jiný diář plný moudrých citátů a tipů, jak žít spokojeně, v radosti a vděčnosti. Mimo to v něm najdete mandaly k vybarvení, lunární značky, astrologické předpovědi a spoustu inspirativních článků o různých tématech: jak být zdravý a svěží do vysokého věku, jak jíst zdravě a nepodléhat trendům, jak bydlet co nejblíže k přírodě, jak využít bylinky jako první pomoc a plno jiných.

S Diářem pro radost si uvědomíte, co je v životě důležité: že jsou vztahy důležitější než věci, že máme poslouchat intuici, dělat to, co máme rádi a radovat se ze života.

Diář pro radost se vyrábí v několika barevných variantách s různými motivy a část nákladu je vázána ručně do desek potažených látkami s krásnými vzory. Více informací najdete na www.diarproradost.cz, vybírat můžete v e-shopu na www.radostkazdyden.cz, kde si také můžete prohlédnout 20ti stránkovou ukázku z diáře.

Soutěžní otázka:

Do které čeledi patří chřest?

Nápovědu najdete na: www.casopis-rozmaryna.cz/vypestujte-si-lahudkovou-zeleninu

Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou Diář pro radost.

Pravidla soutěží a ochrany osobních dat

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 9.12.2018. Vyhodnocení soutěže proběhne do 20.12.2018.

Zasláním svých údajů potvrzujete souhlas s Obecnými ustanoveními soutěží a křížovek. Vice zde.

Na základě vaší účasti v soutěži budeme zpracovávat pro účely této soutěže vaše osobní data. Více zde.

Na základě vašeho dobrovolného a nepodmíněného souhlasu vám můžeme zasílat informace o našich dalších soutěžích, produktech a službách. Tento souhlas není podmínkou účasti v soutěži. Více zde.

Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.diarproradost.cz


Další články