Balíček obsahující unikátní doplněk stravy Ferrotone a ovocné pastilky Rescue pro tři výherce!

Správná odpověď: před 240 lety. Výherci: Vít Štrupl z Hrádku nad Nisou, Lenka Součková z Postupic a Jana Zoulová ze Slaného. Gratulujeme! Tentokrát v naší soutěži můžete vyhrát balíček obsahující unikátní doplněk stravy Ferrotone ® a ovocné pastilky Rescue ® .

Ferrotone ® je jedinečný přípravek s mimořádně bohatým obsahem železa, pocházející z národního parku Snowdia v severní části Walesu. Jedná se o stoprocentně přírodní produkt, který je velmi šetrný k žaludku a současně udržuje zdravou hladinu železa. Bylo vědecky prokázáno, že jeho jedinečná tekutá forma zajišťuje mimořádně vysokou vstřebatelnost. Balení v sáčcích je velmi praktické i na cesty. Jeden sáček o obsahu 20 ml obsahuje 5 mg železa.

Pastilky Rescue ® obsahují kombinaci originálních pěti Bachových květů, kterým se také říká Krizová esence. Poskytnou první pomoc a podporu ve všech náročných životních situacích, kdy je potřeba znovu najít klid, jako např. zkoušky, pohovory, veřejná vystoupení, lékařská vyšetření nebo strach z létání. Neobsahují cukr, nelze se jimi předávkovat a bez obav je mohou užívat i velmi malé děti. Balení má praktické zavírání „clip-clap“.


Soutěžní otázka:

Kdy byla postavena chalupa z našeho článku Zelenomodrá chalupa pod Bezdězem?

Nápovědu najdete ZDE

Tři z vás, kteří správně odpoví na naši otázku, získají balíček obsahující doplněk stravy Ferrotone ® a ovocné pastilky Rescue ®.

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 30.6.2024. Vyhodnocení soutěže proběhne do 3 – 6 týdnů.

Zasláním svých údajů potvrzujete souhlas s Obecnými ustanoveními soutěží a křížovek. Vice zde.

Na základě vaší účasti v soutěži budeme zpracovávat pro účely této soutěže vaše osobní data. Více zde.

Na základě vašeho dobrovolného a nepodmíněného souhlasu vám můžeme zasílat informace o našich dalších soutěžích, produktech a službách. Tento souhlas není podmínkou účasti v soutěži. Více zde.


Další články

Vyhrajte dva bylinné gely od ALPY!

Vyhrajte dva bylinné gely od ALPY!

Správná odpověď: Pedik.

Výherci: Renáta Macnerová z Prahy a Blanka Mičáková z Chotěbuze. Gratulujeme!

Znáte ten nepříjemný pocit těžkých nohou? V letním horku bývá intenzívnější, zvláště když máte křečové žíly. I když to není nic příjemného, není důvod ztrácet hlavu, naopak.

Celý článek

Ošatka pro tři výherce!

Ošatka pro tři výherce!

Správná odpověď: chlapcům a dívkám ve věku 11–14 let.

Výherci: Miroslav Strnad z Děčína, Aloisie Kecskésová z Havlíčkova Brodu a Hana Drábková ze Šumperka. Gratulujeme!

Tentokrát můžete v naší soutěži vyhrát ošatku.

Celý článek