Vyhrajte dva bylinné gely od ALPY!

Správná odpověď: Pedik. Výherci: Renáta Macnerová z Prahy a Blanka Mičáková z Chotěbuze. Gratulujeme! Znáte ten nepříjemný pocit těžkých nohou? V letním horku bývá intenzívnější, zvláště když máte křečové žíly. I když to není nic příjemného, není důvod ztrácet hlavu, naopak.

Myslete na to, že krevnímu oběhu prospívá pohyb a pravidelná chůze. Naopak se vyhněte dlouhému stání nebo sezení, i když vám připadá, že se vám uleví. O své cévy se starejte také vhodnou stravou a nezapomínejte ani na dostatečný příjem tekutin. Není to nic složitého, stačí jen chtít cítit se dobře.

V případě mírných obtíží často pomohou běžně dostupné přípravky, například s obsahem kaštanového extraktu, jako třeba bylinný gel od ALPY. Účinné látky včetně rozmarýnové silice mají uklidňující a osvěžující účinky a příznivě působí na cévní systém. Zlepšují prokrvení a tím snižují bolestivost nezánětlivé formy křečových žil. Gel se dobře vstřebává a nezanechává na kůži lepkavý pocit.

To je úleva!

Stačí vsadit na ALPU a její kaštanový gel. Překvapí vás rychlým účinkem a úlevu přinese dříve, než řeknete ALPA.

Sílu mu dávají extrakty z kaštanu a rozmarýnové silice. Zmírňuje pocity těžkých nohou a celkově ulevuje žilnímu systému. Působí okamžitě a má osvěžující účinky, takže se budete cítit lehčeji. Vyvolá příjemný, mírně stahující pocit, dokáže zlepšit prokrvení a působí protizánětlivě. Jednoduše vám pomůže cítit se lépe, i když teploty venku stoupají. Po túře, dlouhém stání nebo v horku vám masáž kaštanovým gelem prospěje i tehdy, když je váš žilní systém v pořádku.

Masážní krémy a gely od tradičního českého výrobce ALPA tvoří ucelenou řadu mazání pro váš pohybový aparát.

Obsahují přírodní výtažky ze známých léčivek a pomohou na celou řadu neduhů. Osvěží těžké nohy, prokrví svaly i klouby po námaze a pomohou při drobných pohmožděninách.

Na Alpu se můžete spolehnout, ulevuje tělu a vrací vás do hry už 111 let

www.alpa.cz


Soutěžní otázka:

Znáte název ucelené řady přípravků, které má Alpa pro péči o nohy?

Nápovědu najdete ZDE

Dva z vás, kteří správně odpoví na naši otázku, získají dva bylinné gely od ALPY.

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 14.7.2024. Vyhodnocení soutěže proběhne do 3 – 6 týdnů.

Zasláním svých údajů potvrzujete souhlas s Obecnými ustanoveními soutěží a křížovek. Vice zde.

Na základě vaší účasti v soutěži budeme zpracovávat pro účely této soutěže vaše osobní data. Více zde.

Na základě vašeho dobrovolného a nepodmíněného souhlasu vám můžeme zasílat informace o našich dalších soutěžích, produktech a službách. Tento souhlas není podmínkou účasti v soutěži. Více zde.

 

 


Další články

Ošatka pro tři výherce!

Ošatka pro tři výherce!

Správná odpověď: chlapcům a dívkám ve věku 11–14 let.

Výherci: Miroslav Strnad z Děčína, Aloisie Kecskésová z Havlíčkova Brodu a Hana Drábková ze Šumperka. Gratulujeme!

Tentokrát můžete v naší soutěži vyhrát ošatku.

Celý článek