Zdroj: FreePik

Průvodce kosmetikou

Na trhu je nespočet kosmetických výrobků. Každou chvíli na nás vybafne reklama, co vše musí naše kosmetická taštička obsahovat. Je však opravdu nutné mít všechny tyto přípravky doma? Samozřejmě, že ne. Stačí znát základní kosmetické principy. Abychom vám to ještě více ulehčili, představíme si 6 nepostradatelných přípravků, bez kterých se dámy neobejdeme!

Antiperspirant

S vůní souvisí další položka, tedy antiperspirant. Od deodorantu se liší především tím, že pot pouze nepřekrývá, nýbrž pocení přímo zabraňuje. Chcete-li se cítit po celý den svěže, určitě jej zařaďte do vaší kosmetické výbavy.

Kvalitní parfém

Bavíme se tu o opravdovém a nefalšovaném parfému s vyšším podílem vonných látek. Na rozdíl od toaletní či parfemované vody vydrží působit mnohem déle. Stačí jen pár kapek. Ruku na srdce, všechny přece chceme krásně vonět! Dámské parfémy skýtají tolik možností, pojďme se hýčkat voňavými esencemi po celý den.

Zdroj: FreePik

Tělové mléko a krém na ruce

Pokožku můžeme ošetřit také tělovým mlékem. Ideální doba pro aplikaci je přímo po koupeli či sprše. Tělo se vám odvděčí příjemně vláčnou pokožkou. Také naše ruce si zaslouží náležitou péči. Hydratovat je můžeme kdykoli během dne přípravkem určeným na ošetření rukou.

Odličovač

Máme na mysli odličovač na oči i pleť. Používáte-li oční stíny, řasenku či tužku na oči, musíte jej zkrátka mít. Na pleť můžeme použít odličovací mléko či gel. Chcete-li výsledek ještě trochu vylepšit, můžete se osvěžit čistícím tonikem. Všechny tyto přípravky lze sehnat pro všechny typy pleti. Suchá nebo mastná, citlivá či normální, každá si najde to svoje.

Tužka na oči, řasenka a oční stíny

Tohle trio je alfa a omega každé kosmetické výbavy. Když sáhneme po tužce ve světlých tónech, obejdeme se dokonce i bez očních stínů. Zvýraznit oči nám pomůže řasenka.

Make-up a pudr

Make-up opět vybíráme dle typu naší pleti. Abychom trefili správný odstín, měli bychom jej nejdříve vyzkoušet na zápěstí na denním světle. Po nanesení je dobré zafixovat výsledek pudrem. Pro náročnější dámy se nabízí použití tvářenky, která dokáže dokonale rozzářit naše líčka.

Komerční prezentace


Další články

Zima jako z pohádky? Se správnou obuví nic nemožného!

Zima jako z pohádky? Se správnou obuví nic nemožného!

Cítit se v zimě jako v pohádce zní moc hezky. Ale většinou nám pozitivní prožitky více či méně narušuje mrazivá teplota. Pokud vychytáme pořádné zimní oblečení a rukavice, máme úspěch téměř zaručen. Téměř. Ruce sice v teple máme, ale co naše nohy? Je to další z důležitých aspektů vedoucích k příjemně prožitému pobytu venku. Teplé zimní boty nám pomohou vytvořit ochrannou bariéru pro naše nožky, a tak se mrazem můžeme bez starostí kochat, ne trápit. Celý článek

Jak vybavit pokoj pro studenta

Jak vybavit pokoj pro studenta

Pokoj pro studenta by se neměl stát jen místností, ale měl by kombinovat vlastnosti obývacího pokoje, pracovny, tělocvičny a herny. jenže jak na to, když ze svého pubertálního syna nebo dcery nejste schopni dostat více, než dvě slova? Celý článek

Bez jakých doplňků se neobejde stylová koupelna?

Bez jakých doplňků se neobejde stylová koupelna?

Pokud se chcete v koupelně cítit dobře, bude ji to chtít vybavit stylovými doplňky. To totiž mohou výrazně proměnit ráz vaší koupelny a vytvořit v ní harmonický prostor pro relaxování a pro odpočinek. Jestliže nevíte, jak koupelnu stylově zařídit, nemusíte zoufat. My vám to na následujících řádcích rádi prozradíme.
Celý článek