Průvodce kosmetikou

Na trhu je nespočet kosmetických výrobků. Každou chvíli na nás vybafne reklama, co vše musí naše kosmetická taštička obsahovat. Je však opravdu nutné mít všechny tyto přípravky doma? Samozřejmě, že ne. Stačí znát základní kosmetické principy. Abychom vám to ještě více ulehčili, představíme si 6 nepostradatelných přípravků, bez kterých se dámy neobejdeme!

Antiperspirant

S vůní souvisí další položka, tedy antiperspirant. Od deodorantu se liší především tím, že pot pouze nepřekrývá, nýbrž pocení přímo zabraňuje. Chcete-li se cítit po celý den svěže, určitě jej zařaďte do vaší kosmetické výbavy.

Kvalitní parfém

Bavíme se tu o opravdovém a nefalšovaném parfému s vyšším podílem vonných látek. Na rozdíl od toaletní či parfemované vody vydrží působit mnohem déle. Stačí jen pár kapek. Ruku na srdce, všechny přece chceme krásně vonět! Dámské parfémy skýtají tolik možností, pojďme se hýčkat voňavými esencemi po celý den.

Zdroj: FreePik

Tělové mléko a krém na ruce

Pokožku můžeme ošetřit také tělovým mlékem. Ideální doba pro aplikaci je přímo po koupeli či sprše. Tělo se vám odvděčí příjemně vláčnou pokožkou. Také naše ruce si zaslouží náležitou péči. Hydratovat je můžeme kdykoli během dne přípravkem určeným na ošetření rukou.

Odličovač

Máme na mysli odličovač na oči i pleť. Používáte-li oční stíny, řasenku či tužku na oči, musíte jej zkrátka mít. Na pleť můžeme použít odličovací mléko či gel. Chcete-li výsledek ještě trochu vylepšit, můžete se osvěžit čistícím tonikem. Všechny tyto přípravky lze sehnat pro všechny typy pleti. Suchá nebo mastná, citlivá či normální, každá si najde to svoje.

Tužka na oči, řasenka a oční stíny

Tohle trio je alfa a omega každé kosmetické výbavy. Když sáhneme po tužce ve světlých tónech, obejdeme se dokonce i bez očních stínů. Zvýraznit oči nám pomůže řasenka.

Make-up a pudr

Make-up opět vybíráme dle typu naší pleti. Abychom trefili správný odstín, měli bychom jej nejdříve vyzkoušet na zápěstí na denním světle. Po nanesení je dobré zafixovat výsledek pudrem. Pro náročnější dámy se nabízí použití tvářenky, která dokáže dokonale rozzářit naše líčka.

Komerční prezentace


Další články

Inspirace pro stylový obývací pokoj

Inspirace pro stylový obývací pokoj

Už se vám váš obývák okoukal a máte pocit, že by ho to zase chtělo nějak osvěžit? Nebo ho teprve plánujete a zařizujete? Dneska pro vás máme několik tipů, jak mu dát (nový) šmrnc jen pomocí doplňků. Celý článek

Cena elektřiny 2021: Zjistěte nejnižší ceny v kalkulačce 

Cena elektřiny 2021: Zjistěte nejnižší ceny v kalkulačce 

Platí vaši blízcí v porovnání s vámi za elektřinu mnohem méně, i když máte pocit, že vaše spotřeba je obdobná? Rozdíl může být hlavně v cenách od dodavatele. Ten sice netvoří celkovou cenu za elektřinu, ale určuje hodnotu jedné ze dvou jejích složek, což může s výslednou částkou ke konci výrazně hnout. Porovnejte proto nabídky na trhu a vyberte si službu, která je pro vás nejlepší. Celý článek

Přečtěte si