Pořiďtě si jarní předplatné!

Ke každému předplatnému dostanete navíc i několik speciálů o zahradě. Tato akce je časově omezena do 31.5.2020

Pokud máte zájem, časopisy můžete objednat ZDE. Nebo prostřednictvím e-mailu predplatne@provolnycas.cz. Nebo telefonicky na čísle 800 444 445. Uveďte kód JARO. Poštovné a balné je v ceně.

Objednat lze pouze nabízená vydání časopisu (první objednané číslo bude číslo 6/20, poslední číslo 5/21). První vydání předplaceného měsíčníku vám bude dodáno poštou v termínu vydání. Bonusové speciály vám budou dodány v polovině června. Můžete si stáhnout dárkový certifikát.


Další články

Zima jako z pohádky? Se správnou obuví nic nemožného!

Zima jako z pohádky? Se správnou obuví nic nemožného!

Cítit se v zimě jako v pohádce zní moc hezky. Ale většinou nám pozitivní prožitky více či méně narušuje mrazivá teplota. Pokud vychytáme pořádné zimní oblečení a rukavice, máme úspěch téměř zaručen. Téměř. Ruce sice v teple máme, ale co naše nohy? Je to další z důležitých aspektů vedoucích k příjemně prožitému pobytu venku. Teplé zimní boty nám pomohou vytvořit ochrannou bariéru pro naše nožky, a tak se mrazem můžeme bez starostí kochat, ne trápit. Celý článek

Jak vybavit pokoj pro studenta

Jak vybavit pokoj pro studenta

Pokoj pro studenta by se neměl stát jen místností, ale měl by kombinovat vlastnosti obývacího pokoje, pracovny, tělocvičny a herny. jenže jak na to, když ze svého pubertálního syna nebo dcery nejste schopni dostat více, než dvě slova? Celý článek

Bez jakých doplňků se neobejde stylová koupelna?

Bez jakých doplňků se neobejde stylová koupelna?

Pokud se chcete v koupelně cítit dobře, bude ji to chtít vybavit stylovými doplňky. To totiž mohou výrazně proměnit ráz vaší koupelny a vytvořit v ní harmonický prostor pro relaxování a pro odpočinek. Jestliže nevíte, jak koupelnu stylově zařídit, nemusíte zoufat. My vám to na následujících řádcích rádi prozradíme.
Celý článek