Pokojové mini skleníky

Interiérové mini skleníky jsou nejen krásnou dekorací, ale umí pokojovým rostlinám či bylinkám poskytnout i teplejší a vlhčí mikroklima. Jejich podoby jsou různé. Mohou být jednoduché, romanticky zdobné i moderní s osvětlením a dálkovým ovládáním.

Domácí skleník Greenhouse vyrobený z jasanového dřeva a tvrzeného skla navrhlo pro Designhouse Stockholm studio Atelier 2+. Vyrábí se v několika provedeních. Rozměry 135 × 95 × 40 cm. (Design Buy)

 

Tento skleník dokáže díky plnospektrálnímu LED osvětlení poskytnout bylinkám ideální podmínky po celý rok. Intenzitu světla lze regulovat dálkovým ovládáním. Rozměry 29 × 46 cm. (Fiskars-shop)

 

Miniskleník vhodný pro pěstování bylinek za oknem z umělého kamene a akrylu. Vtipným detailem je korková zátka. Rozměry 19 × 24 × 15 cm. (Tchibo)

 

Miniskleník Jardinet v romantickém vintage stylu se stane ozdobou interiéru nebo terasy. Rozměry 53 × 38 cm. (Bella Rose)

 

Skleněná koule s korkovým podstavcem je především nápaditou dekorací. Hodit se k ní budou třeba drobnější sukulenty nebo tilandsie. Výška 21 cm. (Bella Rose)

 

Domácí skleník z bíle patinovaného kovu a skla. Rozměry 30 × 15 × 30 cm. (La Home)

 

lahome.cz, bellarose.cz, designbuy.cz, fi skars-shop.cz, tchibo.cz

 


Text: red; foto: archiv firem

Další články

Bylinky pro zdravé klouby

Bylinky pro zdravé klouby

Trápí vás problémy s klouby? Než začnete hledat vhodné bylinky, které vám mohou pomoci, je třeba znát příčinu potíží. Jiné se hodí k léčbě podvrtnutého kotníku a jiné zpomalí degeneraci kloubů.

Celý článek

Originální kytičkové náušnice

Originální kytičkové náušnice

Vytvořte si originální háčkovaný šperk. Uháčkovat kytičku zvládne i úplný začátečník a proměnit ji v náušnici, je otázkou chvilky. Radost pak může dělat vám nebo vašim blízkým.

Celý článek

Tajemství rajské chuti

Tajemství rajské chuti

Rajčata jsou zdravá a výborně chutnají – zvláště ta z vlastní zahrady. Přečtěte si, jak je správně pěstovat, abyste z jediné rostliny sklidili celý košík plodů.

Celý článek