Plakáty, které mají svůj styl

V každé místnosti se naleznou místa, která působí opuštěně, zejí prázdnotou a vyvolávají někdy dojmem temných míst. Poté je skutečně na místě popřemýšlet, čím tato prázdná místa oživit. Bytových dekorací je samozřejmě bezpočet, teď jen vybrat ty pravé, které budou vyhovovat prostorům a navíc budou tvořit vkusný doplněk do domácnosti.


Ideální jsou obrazy nebo plakáty, které v současné době jsou dokonce jedinečným a uměleckým dílem. Zkrátka mají svůj osobitý styl a originalitu. Záleží jen na vás, který trend v tomto upřednostníte, nicméně nabídka je tak široká, že si rozhodně vybere každý. Velmi zajímavý sortiment nabízí Desenio, kde se můžete kochat různými styly, moderním uměním, ale i tvorbou, která doplní a oživí bezpochyby prázdná a temná místa.

Přinést více osobnosti do svého domova není složité

V první řadě je velmi důležité přeměřit prostor, kam chcete umístit tyto plakáty. Podle rozměrů poté se zaměřit na nabídku, která je určena nebo zaměřena i podle dispozic místností. To znamená na plakáty, které doplní dětské pokoje nebo prázdné místo v ložnici, případně stěnu v obývacím pokoji.

Na některých vynikne humor a poté skutečně se rádi zastavíte u plakátu, který vám v chmurných dnech pozvedne náladu. Jindy zase se bude jednat o umělecké dílo, které svojí tvorbou zapadne do celkového designu a okouzlí originalitou. To samozřejmě platí i o barevném provedení. V některých případech vůbec nevadí černobílá tvorba, avšak někdy je třeba dát prostor barvám.

V jednoduchosti je velká síla

Není důležité mít byt plný nábytku, skříněk a poliček. Stačí jen to nejpotřebnější a poté doplnit prázdná místa vhodnou dekorací. Skutečně není problém dát prostor jedinečným plakátům, které mají různé styly a vytvořit z nich obrazovou stěnu.

Kombinovat můžete

  • Fotograficky zpracované plakáty, jak barevné, tak černobílé.
  • Plakáty, kde jsou pouze citáty.
  • Nemusí chybět ani ručně kreslené motivy.
  • Plakáty od slavných umělců, ale i méně známých autorů.
  • Ikonické plakáty.
  • Grafické a další umělecké tvorby.

Sady určené na tvorbu nástěnných koláží

Je pravdou, že ne každý má smysl pro detail, aby dobře a efektivně provedl koláž. Není ovšem problém si zvolit verzi již hotové sady a vybrat si odpovídají plakáty. Přesně takové, které zapadnou designem do prostoru, budou vám rovněž nejbližší i svým provedením. Vzhledem k tomu, že se jedná o menší rozměry plakátů, mohou vyplnit efektivně stěnu pracovny nebo studijního koutku. Případně lze rozsvítit ložnici vhodnou plakátovou sadou. Možností je daleko více, kde tyto plakáty naleznou své působiště a budou vytvářet jisté kouzlo domova.

Nechte svůj výběr plakátů vyniknout

Skutečně můžete vybírat z velmi pestré a bohaté nabídky plakátů. A můžete dokonce ještě víc. Pokud si dokoupíte paspartu, případně jiný doplněk pro zavěšení, potom i obraz vynikne úplně jinak. Na první pohled bude více výrazný a bude rovněž vytvářet osobnější vzhled. Díky novým trendům se i vy můžete stát dobrými designéry svých domovů. A se stylovými plakáty to zvládnete bez problémů.

Komerční prezentace


Další články

Zima jako z pohádky? Se správnou obuví nic nemožného!

Zima jako z pohádky? Se správnou obuví nic nemožného!

Cítit se v zimě jako v pohádce zní moc hezky. Ale většinou nám pozitivní prožitky více či méně narušuje mrazivá teplota. Pokud vychytáme pořádné zimní oblečení a rukavice, máme úspěch téměř zaručen. Téměř. Ruce sice v teple máme, ale co naše nohy? Je to další z důležitých aspektů vedoucích k příjemně prožitému pobytu venku. Teplé zimní boty nám pomohou vytvořit ochrannou bariéru pro naše nožky, a tak se mrazem můžeme bez starostí kochat, ne trápit. Celý článek

Jak vybavit pokoj pro studenta

Jak vybavit pokoj pro studenta

Pokoj pro studenta by se neměl stát jen místností, ale měl by kombinovat vlastnosti obývacího pokoje, pracovny, tělocvičny a herny. jenže jak na to, když ze svého pubertálního syna nebo dcery nejste schopni dostat více, než dvě slova? Celý článek

Bez jakých doplňků se neobejde stylová koupelna?

Bez jakých doplňků se neobejde stylová koupelna?

Pokud se chcete v koupelně cítit dobře, bude ji to chtít vybavit stylovými doplňky. To totiž mohou výrazně proměnit ráz vaší koupelny a vytvořit v ní harmonický prostor pro relaxování a pro odpočinek. Jestliže nevíte, jak koupelnu stylově zařídit, nemusíte zoufat. My vám to na následujících řádcích rádi prozradíme.
Celý článek