Na nudu si nestěžuji

Na nudu si nestěžuji

Dobrý den všem kolem časopisu Rozmarýna. Jsem ráda, že je takový časopis, kupuji si ho a také se snažím hodně tvořit, zrovna dnes když nejsem na zahrádce a nemáme se tolik scházet s přáteli. Tvoření mě vyplní volný čas, na nudu si nestěžuji.
Věra Hilšerová

Chcete napsat redakci Rozmarýny nebo se pochlubit svými výtvory?

Pošlete nám své fotografie. Vaše příspěvky mohou být uveřejněny, proto nezapomeňte potvrdit svůj souhlas se zveřejněním a uvést správný tvar vašeho jména.

Lapače snů

Lapače snů

Dobrý den, zasílám foto mého tvoření. Milujeme s dcerami tvoření i váš časopis. S pozdravem
Dagmar Königová

Mušličkové mandaly

Mušličkové mandaly

Milá redakce, každý měsíc s nedočkavostí otevírám váš časopis, který je vždy plný rozmanitých nápadů na tvoření. Ráda zkouším různé výtvarné, a především rukodělné techniky. Vždy se ale snažím dát do výrobku něco svého. Posílám vám na ukázku mušličkové mandaly.
Mirka Kosková

Tvořím v práci i doma

Tvořím v práci i doma

Dobrý den, listuji vaším časopisem a jelikož ráda tvořím, jak v práci s dětmi, tak i doma, rozhodla jsem se vám poslat také fotografii svých výrobků. Váš časopis se mi velice líbí a ráda si ho kupuji. Přeji vám spoustu spokojených čtenářů a děkuji za inspiraci.
Michaela Slezáková 

Originální adventní kalendáře

Originální adventní kalendáře

Milá Rozmarýno, když jsem tě před několika lety poprvé prolistovala, předplatné na sebe nemuselo dlouho čekat! Každý měsíc netrpělivě očekávám, až se opět dostaneš do mé schránky, abych se mohla inspirovat a zároveň odreagovat při čtení tvých stránek. Mám malé děti a kolikrát je těžké je zabavit, ale díky tobě vždy najdeme to, co hledáme. Každý rok tvoříme vánoční dárky, letos to byly pytlíky na bylinky, ušité dcerou a vyzdobené synem, společně s konvicí na čaj, kterou děti opět vymalovaly fixy na sklo. Ani já nezůstávám pozadu a dětem jsem připravila originální adventní kalendáře. Věřím, že budu inspirovat další, tak jako oni inspirují mě. Milá Rozmarýno, děkuji celé redakci za to, že jsi…
Lucie Palánová

Přečtěte si

Loukykvět

Loukykvět

www.chatar-chalupar.cz

V pouhých dvaceti letech se Karol pustila do riskantního projektu. Dnes, o pět roků později, sklízí spolu se svým manželem velké úspěchy. Farma Loukykvět je vyhledávanou oázou milovníků tradičních druhů květin.

Potomci hrázděných domů

Potomci hrázděných domů

www.peknebydleni.cz

Typový rodinný dům OKAL se vyznačuje střídmým architektonickým stylem s prosklenou fasádou a sedlovou střechou s malým sklonem. Tento dům si dokážete snadno představit jak v samotném centru města, tak zasazený do zelených ploch na jeho okraji.