Foto: Shutterstock

Originální magnetky se sukulenty

Výroba magnetů se sukulenty je zábavná. Výsledek potěší jako zajímavá dekorace či milý dárek. Navíc je to snadné a nezabere vám to skoro žádný čas. Pusťte se do toho s námi!

Budete potřebovat:

  • korkové zátky od vína, šnečí ulity apod.
  • úzký nůž
  • magnetky
  • rychleschnoucí lepidlo nebo tavnou pistoli
  • trochu substrátu pro sukulenty
  • mini sukulenty

Postup:

Připravte si tolik zátek, ulit či jiných vhodných malých nádobek, kolik máte sukulentů. Do zátek vytvořte otvory s pomocí úzkého špičatého nože. jde to poměrně snadno. Otvor naplňte substrátem a zasaďte do něj mini sukulent. Podobně postupujte i v případě ulit. Nakonec na nádobky přilepte s pomocí rychleschnoucího lepidla nebo tavné pistole magnet, a dekorace je hotová!

 

Foto: Shutterstock


Foto: Shutterstock

Další články

Květinový stojan

Květinový stojan

Vejde se na balkon či terasu, ale může dělat parádu i na zápraží či v zahradě. Navíc na něj zužitkujete i staré nepoužívané štafle. Květinový stojan si snadno vyrobíte, přečtěte si, jak na to.

Celý článek

Pestrá a zábavná mozaika

Pestrá a zábavná mozaika

Mozaika je starobylá výtvarná technika, která vůbec není tak náročná, jak by se mohlo zdát. Pustit se do ní může opravdu každý, kdo si rád hraje a experimentuje. Přečtěte si, jak na to.

Celý článek

Korálkový závěs na květiny

Korálkový závěs na květiny

Staré nepoužívané síto po babičce může ještě sloužit jako parádní závěs na kvetoucí převislé květiny. Podívejte se, jak na to, a pusťte se do proměny spolu s námi!

Celý článek