Květinová čelenka

Čelenka z květů je tradiční ozdobou a sluší každé ženě. Můžete si ji vytvořit z čerstvě natrhaných lučních květů, nebo si vyrobit takovou, která vám vydrží roky.

Budete potřebovat

  • umělé květy a listy
  • čelenku
  • barevné stuhy
  • perlovou bortu
  • tavnou pistoli
  • nůžky

 

postup

 

1 Nachystejte si potřebný materiál a rozehřejte tavnou pistoli. Na čelenku pomocí tavné pistole přilepte po celé délce stuhu. Konce nechte delší.

 


2 Když máte první vrstvu čelenky oblepenou stuhou, můžete přilepit další ozdoby jako je borta s perlami, popřípadě další, jinak barevnou stuhu.

 


3 Postupně přilepte různě barevné květy a lístečky. Nakonec čelenku očistěte od lepidla.

 


Realizace, text a foto: Stoklasa

Další články

Toalety nejen pro kočky

Toalety nejen pro kočky

Velkým plusem kočičích společníků je, že se snadno naučí chodit na toaletu a mohou tudíž zůstat celý den doma bez venčení. Ta stejně dobře poslouží i štěňatům a malým psíkům.

Celý článek

Přečtěte si

Opravy kamenných staveb

Opravy kamenných staveb

www.chatar-chalupar.cz

Suchou zídku obvykle postačí doskládat vhodnými typy kamenů a dosypat hlínou. Jestliže vyžaduje opravu kamenná zahradní stavba, pilíř venkovní kuchyně, nebo zděná opěrná zeď, bude to o něco pracnější.

Umění a řemeslo v zahradě

Umění a řemeslo v zahradě

www.chatar-chalupar.cz

Kultivovaná zahrada by měla mít nějaký zajímavý prvek navíc, který ji ozvláštní a odliší od těch ostatních. A co může být vhodnější než umělecký artefakt nebo užité umění, v němž se snoubí praktičnost s krásou.

Zkuste mramor!

Zkuste mramor!

www.peknebydleni.cz

Tento ušlechtilý kámen byl odjakživa symbolem luxusu. Oživte svůj domov tímto na dotek sice chladným, ale vznešeným materiálem. Ať už na větší ploše, nebo ve formě menších zajímavých doplňků…