Květinová čelenka

Čelenka z květů je tradiční ozdobou a sluší každé ženě. Můžete si ji vytvořit z čerstvě natrhaných lučních květů, nebo si vyrobit takovou, která vám vydrží roky.

Budete potřebovat

  • umělé květy a listy
  • čelenku
  • barevné stuhy
  • perlovou bortu
  • tavnou pistoli
  • nůžky

 

postup

 

1 Nachystejte si potřebný materiál a rozehřejte tavnou pistoli. Na čelenku pomocí tavné pistole přilepte po celé délce stuhu. Konce nechte delší.

 


2 Když máte první vrstvu čelenky oblepenou stuhou, můžete přilepit další ozdoby jako je borta s perlami, popřípadě další, jinak barevnou stuhu.

 


3 Postupně přilepte různě barevné květy a lístečky. Nakonec čelenku očistěte od lepidla.

 


Realizace, text a foto: Stoklasa

Další články

Designové květináče s pruhy

Designové květináče s pruhy

Ze starších misek a květináčů si můžete vytvořit designové stojany na květiny a ozdobit si s nimi třeba stůl na terase či v zahradě. Je to snadné a rychle hotové. Postupujte podle našeho návodu.

Celý článek

Originální květinový stojan

Originální květinový stojan

Vejde se na balkon či terasu, ale může dělat parádu i na zápraží či v zahradě. Navíc na něj zužitkujete i staré nepoužívané štafle. Květinový stojan si snadno vyrobíte, přečtěte si, jak na to.

Celý článek

Bylinky pro zdravé klouby

Bylinky pro zdravé klouby

Trápí vás problémy s klouby? Než začnete hledat vhodné bylinky, které vám mohou pomoci, je třeba znát příčinu potíží. Jiné se hodí k léčbě podvrtnutého kotníku a jiné zpomalí degeneraci kloubů.

Celý článek