Jsem nadšená ze spousty inspirace

Jsem nadšená ze spousty inspirace

Milá Rozmarýno, musím tě pochválit, protože od prvního čísla, které se mi dostalo do ruky (buď vůbec první nebo druhé číslo), jsem nadšená ze spousty inspirací, které tu nacházím. Už dlouho se chystám ti napsat a poslat nějaký svůj výtvor, ale buď ho zapomenu vyfotit, nebo zkrátka napsat…
A tak až teď posílám něco z mé tvorby. Vždycky se hodně těším, až mi přijdeš do schránky, a ačkoli většinou netvořím přesně podle tebe, neboť bydlím na vesnici a málokdy mám vše potřebné doma, nezabrání mi to v tom, nabrat z tebe inspiraci a svoje tvoření upravit dle svých možností! Přeji ti mnoho skvělých nápadů a mnoho spokojených čtenářek!
Miluška Maťová

Chcete napsat redakci Rozmarýny nebo se pochlubit svými výtvory?

Pošlete nám své fotografie. Vaše příspěvky mohou být uveřejněny, proto nezapomeňte potvrdit svůj souhlas se zveřejněním a uvést správný tvar vašeho jména.

Vánoční dárečky

Vánoční dárečky

Dobrý den, chtěla bych se s vámi podělit o naše tvoření, které dělám s našimi dětmi. Každý rok se snažíme něco málo vyrobit nejen pro nás, ale potěšit ručně vyrobenými dárečky i naše přátele. Letos budou skřítkové i pro paní učitelky. Váš časopis si kupuji moc ráda a čerpáme z něj mnoho inspirací. Přeji mnoho věrných čtenářů a mnoho krásných nápadů na další tvoření v příštím roce.
Jana Frelichová

Díky vám s chutí tvořím

Díky vám s chutí tvořím

Milí tvořiví nadšenci, váš časopis mě před dvěma lety natolik inspiroval, že jsem se rozhodla pro praktické tvoření. Do té doby jsem si myslela, že na ručně vyrobené radosti nemám šikovné ruce. Až několik pochval od známých mě přesvědčilo, abych v tvoření pokračovala. Děkuji za nádherné podněty, množství inspirací, nápadů a receptů. Každý měsíc s nadšením očekávám další číslo, které mě vždy něčím překvapí. Na Vánoce už druhým rokem téměř nekupuji drahé dárky, ale tvořím od srdce – masti, čaje, přísady do koupele, svíčky, peču sušenky apod. Váš časopis mi v tom nesmírně pomáhá. Děkuji a přeji zdravé a veselé podzimní dny.
Lenka Zbořilová

Děkuji za skvělý nápad

Děkuji za skvělý nápad

Milá redakce Rozmarýny, jsem vaší čtenářkou-předplatitelkou teprve krátce, přesto si dovoluji vám napsat. Váš časopis mne nadchnul, jsou v něm krásné inspirace, rady, recepty… Obstarala jsem si proto i starší čísla Rozmarýny a tam mne zaujal podzimní věnec na dveře. A protože se nám letos mochyně urodilo víc než dost, hned jsem se pustila do práce :-). Moc děkuji za skvělý nápad. Hodně spokojených čtenářů vám přeje
Lucie Řehulová

Podzimní šípky

Podzimní šípky

Milá Rozmarýno, když jsem uviděla šípkové srdce v zářijovém vydání okamžitě jsem se do něj zamilovala 🙂 a musela si tuto podzimní dekoraci vytvořit. Podzimní šípky zbožňuji. Moc ti děkuji za inspiraci a těším se na další vydání tvého časopisu.
Veronika Latková

Přečtěte si

Loukykvět

Loukykvět

www.chatar-chalupar.cz

V pouhých dvaceti letech se Karol pustila do riskantního projektu. Dnes, o pět roků později, sklízí spolu se svým manželem velké úspěchy. Farma Loukykvět je vyhledávanou oázou milovníků tradičních druhů květin.

Potomci hrázděných domů

Potomci hrázděných domů

www.peknebydleni.cz

Typový rodinný dům OKAL se vyznačuje střídmým architektonickým stylem s prosklenou fasádou a sedlovou střechou s malým sklonem. Tento dům si dokážete snadno představit jak v samotném centru města, tak zasazený do zelených ploch na jeho okraji.