Zdroj: FreePik

Jak správně vybrat parfém jako dárek?

Rádi byste obdarovali někoho stylovým parfémem, ale bojíte se abyste nešlápli vedle? Výběr vůně je velmi specifický a ne zase tak jednoduchý úkol. V první řadě bude dobré, když si uděláte základní přehled o tom jaké skupiny vůní známe. Pro jaký typ osobnosti se hodí spíše svěží vůně a pro jaký zase kořenitější. Také si povíme něco o koupi vůně podle flakonu.

Jaké existují skupiny vůní

Zmíníme ty, které patří obecně mezi nejoblíbenější. Určitě tedy musíme říci citrusové vůně, které se vyznačují svojí lehkostí a svěžestí. Další silnou skupinou jsou parfémy, které řadíme do dřevitých a kořeněných vůní. Fougere vůně jsou velmi intenzivní pro mladé pány, zároveň jsou ale velmi přitažlivé pro ženy. Další oblíbenou skupinou jsou vůně květinové, a to především u žen.

Jak tedy vybrat parfém jako dárek

Pokud kupujete parfém osobě, kterou znáte, tak víte, co má ráda. V případě, že se jedná o sebevědomého člověka, bude mít pravděpodobně raději těžší a výrazné vůně. Naopak když kupujete parfém kamarádce, která je, tak trochu snílek spíše ocení vůni květinovou či citrusovou.

Z charakteristiky a preferencí člověka, kterému parfém kupujete si uděláte první obrázek o typu vůně, jaký pořídit. Dalším pomocníkem může být například použití různých filtrů při koupi na internetu. Určitě vám dost také řeknou recenze u jednotlivých parfémů. Mnohdy je i možnost výměny, takže pokud byste nakonec zvolili dárek špatně. Dotyčná osoba si může vybrat z velmi široké nabídky parfémů.

Zdroj: FreePik

Rozhodování se podle flakonu

Design flakonu je nedílnou součástí toho, aby se parfém dobře prodával. Každý z nás určitě někdy koupil něco podle obalu. Ale u výběru parfému víc než u čehokoli jiného to není příliš dobrý nápad. Samozřejmě pokud se jedná o parfém, který nekupujete pro sebe, nemůžete ho dopředu vyzkoušet. Nebo v případě, že kupujete parfém na internetu. Je ale dobré si určitě udělat rešerši, o které jsme mluvili výše.

Kupovali jste již někdy parfém jako dárek? Povedl se výběr nebo se vám nepovedlo trefit do vkusu obdarovaného?

Komerční prezentace


Další články

Zima jako z pohádky? Se správnou obuví nic nemožného!

Zima jako z pohádky? Se správnou obuví nic nemožného!

Cítit se v zimě jako v pohádce zní moc hezky. Ale většinou nám pozitivní prožitky více či méně narušuje mrazivá teplota. Pokud vychytáme pořádné zimní oblečení a rukavice, máme úspěch téměř zaručen. Téměř. Ruce sice v teple máme, ale co naše nohy? Je to další z důležitých aspektů vedoucích k příjemně prožitému pobytu venku. Teplé zimní boty nám pomohou vytvořit ochrannou bariéru pro naše nožky, a tak se mrazem můžeme bez starostí kochat, ne trápit. Celý článek

Jak vybavit pokoj pro studenta

Jak vybavit pokoj pro studenta

Pokoj pro studenta by se neměl stát jen místností, ale měl by kombinovat vlastnosti obývacího pokoje, pracovny, tělocvičny a herny. jenže jak na to, když ze svého pubertálního syna nebo dcery nejste schopni dostat více, než dvě slova? Celý článek

Bez jakých doplňků se neobejde stylová koupelna?

Bez jakých doplňků se neobejde stylová koupelna?

Pokud se chcete v koupelně cítit dobře, bude ji to chtít vybavit stylovými doplňky. To totiž mohou výrazně proměnit ráz vaší koupelny a vytvořit v ní harmonický prostor pro relaxování a pro odpočinek. Jestliže nevíte, jak koupelnu stylově zařídit, nemusíte zoufat. My vám to na následujících řádcích rádi prozradíme.
Celý článek