Inspirace Rozmarýnou

Inspirace Rozmarýnou

Dobrý den, již léta pravidelně dostávám do schránky váš báječný časopis, ale hodně často nejsem schopná najít čas na tvoření, které mě láká. Konečně se tak stalo a já se mohu pochlubit korálky z plsti, ke kterým mě inspirovala Rozmarýna a ve výsledku z toho byl náhrdelník a náramek. Rovněž posílám pár obrázků z Velikonoc, jak jsem nouzově vyzdobila byt. K vajíčkům, které jsem ani původně nechtěla zdobit, kamarádka v krizové době vyhlásila fotografickou soutěž. Tak jsem neodolala a inspiraci také našla u vás. Přeji hodně úspěchů, pevné zdraví a hodně dobrých nápadů.
Pavla Tomanová

Chcete napsat redakci Rozmarýny nebo se pochlubit svými výtvory?

Pošlete nám své fotografie. Vaše příspěvky mohou být uveřejněny, proto nezapomeňte potvrdit svůj souhlas se zveřejněním a uvést správný tvar vašeho jména.

Věšák podle Rozmarýny

Věšák podle Rozmarýny

Milá Rozmarýno, rádi si vyrobíme něco pěkného do našeho domku a tvůj časopis je nám milou inspirací. A proto se chceme podělit o fotografii s naším tvořením. Děkujeme za tvoje nápady a přejeme krásné dny.
Váchovi

Jste pro mě radost a relax

Jste pro mě radost a relax

Dobrý den, vážení tvůrci časopisu Rozmarýna. Již třetím rokem si kupuji váš časopis Rozmarýna. Vždy se těším na nové číslo a na nové inspirace. Udělám si pohodlí, uvařím kávu a listuji Rozmarýnou. Je to pro mne radost a relax. Mám záložky v některých číslech, abych snadno našla články, které se mi obzvlášť líbily a podle kterých mám v plánu si něco vyrobit. V létě jsem se pokusila podle Rozmarýny udělat z plastových kyblíků a zbytku cementu květináče. Protože stavebního lepidla a cementu zbylo dost, vytvořila jsem ze zbylých itongů a cementu sochu kočky. Přeji všem tvůrcům časopisu Rozmarýna, ať se jim daří a hodně spokojených čtenářek.
Eva Srbová

Tvoření nudu zahání

Tvoření nudu zahání

Vážená redakce, dovoluji si vám zaslat také své výrobky, kterými zaháním „nudu“ ve svých 88 letech. Mnoho díků za váš časopis – je prostě skvělý.
Jiřina Kupská

Pro potěchu oka

Pro potěchu oka

Dobrý den přeji! Pro potěchu oka i duše posílám v příloze ruční práci manželovy maminky, paní Olgy Bockové.
Radka Bocková

Přečtěte si

Altán na velké zahradě

Altán na velké zahradě

www.chatar-chalupar.cz

Posezení na zahradě může mít mnoho tváří – od nejjednoduššího altánku až po částečně či zcela zděnou stavbu ve stylu bungalovu. Taková stavba sluší především větším zahradám.