Inspirace pro čtenáře

Inspirace pro čtenáře

Dobrý den, přátelé, vy kteří rádi „ručkoprčkujete“, posílám na ukázku tenisky, které jsme s mojí kamarádkou Dášou Klimentovou malovaly. Vám všem mnoho a mnoho pozdravů a krásné čtení v Rozmarýně přeje
Jana Vítková (Vzdělávací a kulturní centrum SVĚT)

Chcete napsat redakci Rozmarýny nebo se pochlubit svými výtvory?

Pošlete nám své fotografie. Vaše příspěvky mohou být uveřejněny, proto nezapomeňte potvrdit svůj souhlas se zveřejněním a uvést správný tvar vašeho jména.

Věnec Citronáda

Věnec Citronáda

Ahoj Rozmarýno, všechny vás moc zdravím. Chtěla jsem vám moc poděkovat za skvělou práci, kterou odvádíte při tvorbě mého nejoblíbenějšího časopisu. Každý měsíc se těším, až si půjdu koupit nové vydání. Vždy najdu nějakou zajímavou věc k tvoření či vaření, kterou musím vyzkoušet! Ráda pořád něco vyrábím, jsem takový Ferda Mravenec (práce všeho druhu). Ráda vyrábím trvanlivé věnce na vchodové dveře. Můj poslední výtvor s názvem Citronáda vám posílám třeba jako inspiraci k pomalu blížícímu se létu.
Iveta Maříková

Cedulky na záhonek

Cedulky na záhonek

Dobrý den všem do redakce, moc děkuji za to, že tady jste pro své čtenáře, kupujeme si vás pravidelně již několik let, a zatímco já si spíše jen užívám čtení a prohlížení, dcera se ráda inspiruje a často si s vámi i něco vytvoří. Posílám foto cedulek na záhonek, které udělala z papíru, který jsme zalaminovali, aby více vydržel, na tyčky použila staré ořezané stonky z vysokého rákosí. Hezké jaro, a hlavně hodně zdraví!
Darina Malá

Makramé i háčkování

Makramé i háčkování

Zdravím Rozmarýnku a všechny čtenáře, koncem minulého roku jsem propadla tvoření uzlíků z provázků – makramé. Toto téma jsem nalezla i v jednom z mnoha krásných vydání vašeho časopisu, který si pravidelně kupuje moje mamka. Posílám i fotku mamčiných háčkovaných košíčků – používáme je jako nové květníky. Těšíme se na každé nové vydání, které nám zpříjemní obyčejné dny.
Šárka Heyerová

Velikonoční zajíčci

Velikonoční zajíčci

Milá Rozmarýno, zasílám ukázku našeho velikonočního tvoření, které jsme vyráběli s dětmi. Stačí si nařezat pár březových polínek, a zajímavá dekorace je na světě. Děkuji za skvělý a inspirativní časopis a už teď se s dětmi těšíme, až si vyrobíme berušky z kamenů (viz poslední číslo).
Hana Vávrová

Přečtěte si

Jak uklízet bez chemie

Jak uklízet bez chemie

www.chatar-chalupar.cz

Vlastní, domácí čisticí prostředky mají dvě základní výhody: ušetří finance a jsou šetrnější k přírodě. Navíc je jejich výroba jednoduchá a většinu potřebných surovin máme běžně doma.

U stylistky v Lisabonu

U stylistky v Lisabonu

www.peknebydleni.cz

Devětadvacetiletá stylistka a influencerka Mafalda Patrício žije v portugalském Lisabonu. Má ráda eklektický styl, ve kterém mají čestné místo i ručně malované kachlíčky.