Imitace betonu jsou dokonale přizpůsobivé. Hezky budou vypadat s dlažbou v dekoru dřeva či kamene

Chtěli byste mít v interiéru materiál, který bude ladit se vším? Vynikající volbou bude dlažba v imitaci betonu. Je jako chameleon, který se dovede přizpůsobit jakémukoliv prostředí. Skvěle bude vypadat v kombinaci s přírodními materiály a jejich imitacemi, jako například s dlažbou v imitaci dřeva, kamene či mramoru. Dlažby v imitaci betonu na rozdíl od pravého betonu vůbec nemusejí být jen šedé, ale mají i řadu dalších barev, jako je zelená, modrá nebo oranžová a dají se k nim pořídit také dekorace z keramiky.

Dlažba v imitaci betonu si v koupelně skvěle rozumí s dekorem dřeva na podlaze i na nábytku

Snad žádný materiál není tak dokonale přizpůsobivý jako dlažby v imitaci betonu. Vyrábějí se nejmodernějšími technologiemi digitálního tisku. Využití nacházejí jak na podlaze, tak na stěně, kde plní funkci pohledového betonu. Přesně tato skutečnost se zamlouvala i jednomu ze zákazníků společnosti M.B.KERAMIKA.

Specialisté firmy mu doporučili pro jeho podkrovní koupelnu toto řešení: Dlažbu imitující beton položit na stěnu jako obklad a zkombinovat ji s dlažbou v imitaci dřeva. „Imitace betonu působí jednoduše a čistě a dekor dřeva dodává koupelně na útulnosti,“ popsal zákazník.

Inspirace: Zákazník společnosti M.B.KERAMIKA zvolil do své koupelny kombinaci imitace betonu s imitací dřeva.

 

Dlaždice v imitaci betonu budou vypadat skvěle také v kombinaci s dlažbou v imitaci kamene nebo s dlažbou v imitaci mramoru.

Dlažba v imitaci betonu je vhodná i do sprchového koutu, zákazník opět zvolil efektní kombinaci s designem dřeva

I koupelna dalšího zákazníka je hezkým příkladem toho, jak výborně mohou vedle sebe vypadat dekor betonu a dřeva. A to dokonce i ve sprše! Zákazník nechal dlaždice imitující beton položit do koupelny jako obklad na stěnu a zkombinoval je s dlažbou v imitaci dřeva na stěně i na podlaze. Odborníci z online centra vám večer i o víkendu rádi z pohodlí vašeho domova pomohou zařídit interiér přesně dle vašich představ. Mohou vám také poslat aktuální novinky z veletrhů.

Inspirace: Dlažba v imitaci betonu je v koupelně zákazníka položena jako obklad na stěnu.

5 výhod obkladu a dlažby v imitaci betonu z keramiky z hlediska designu

1. Řada barev – šedá, hnědá, černá, zelená, modrá, oranžová, krémová…

Dlažby v designu betonu mají spoustu barev. Na designové fotografie je dlažba Lemmy položena na stěně za vanou a také ve sprše jako obklad.

2. Možnost zpestření dekorativními dlaždicemi – základní obklad a dlažba se dá oživit dekoracemi z keramiky s geometrickými, abstraktními, patchworkovými a jinými vzory.

Dekorativní dlaždice imitující beton se dají využít i jako obklady. Na obrázku je dlažba Highway.

3. Různé povrchy – imitace betonu mohou mít povrch v lesku, v matu, leštěný či pololeštěný povrch…

4. Řada formátů – u imitací betonu jsou samozřejmostí malé i středně velké formáty dlaždic až po velkoformátové obklady a dlažby v imitaci betonové stěrky v rozměrech 80×80 cm, 60×120 cm, 150×150 cm a mnoha dalších až po obří rozměr 160×320 cm.

Betonové imitace jsou oblíbené také ve velkých formátech. Na obrázku je dlažba Art.

5. Stylová rozmanitost – díky širokým designovým možnostem se obklad a dlažba v designu betonu dá zvolit pro jakýkoliv styl bydlení – moderní, industriální, rustikální, retro či vintage…

Dlažba v betonovém designu je vhodná ke všem stylům bydlení, jako například rustikálnímu. Na obrázku jsou dlaždice Le Cave.

Komerční prezentace


Další články

Jak stylizovat Nike Air Max při každodenním nošení?

Jak stylizovat Nike Air Max při každodenním nošení?

Podzim se již naplno ohlásil, a tak nastal nejvyšší čas na pořádné podzimní nákupy. Podívejte se na aktuální módní trendy Nike Air Max a vykročte do pochmurných dnů v těch nejstylovějších a nejpohodlnějších botách. Nabídka je skutečně pestrá a jistě si z ní vyberou ženy, muži i děti.
Celý článek
Co všechno lze udělat pro upevnění svého zdraví?

Co všechno lze udělat pro upevnění svého zdraví?

Každý má jen jedno zdraví a další už nedostane. Proto bychom o něj měli náležitě pečovat, což se ne vždy děje. Kupodivu kvůli tomu není potřeba zcela od základu měnit svůj život.
Mnohdy bohatě postačí začít se jen o trochu více hýbat, případně vylepšit si jídelníček. Rovněž je dobré pořídit si i některé kvalitní doplňky stravy. Celý článek

Už znáte herbář časopisu Flóra?

Už znáte herbář časopisu Flóra?

Sezóna je za rohem a my vám proto připravili velkou databázi květin, keřů a stromů. Náš herbář má téměř 17 000 položek. Hledat v něm můžete podle jména rostliny nebo jejich vlastností a potřeb. Celý článek

Přečtěte si

Opravy kamenných staveb

Opravy kamenných staveb

www.chatar-chalupar.cz

Suchou zídku obvykle postačí doskládat vhodnými typy kamenů a dosypat hlínou. Jestliže vyžaduje opravu kamenná zahradní stavba, pilíř venkovní kuchyně, nebo zděná opěrná zeď, bude to o něco pracnější.

Umění a řemeslo v zahradě

Umění a řemeslo v zahradě

www.chatar-chalupar.cz

Kultivovaná zahrada by měla mít nějaký zajímavý prvek navíc, který ji ozvláštní a odliší od těch ostatních. A co může být vhodnější než umělecký artefakt nebo užité umění, v němž se snoubí praktičnost s krásou.

Zkuste mramor!

Zkuste mramor!

www.peknebydleni.cz

Tento ušlechtilý kámen byl odjakživa symbolem luxusu. Oživte svůj domov tímto na dotek sice chladným, ale vznešeným materiálem. Ať už na větší ploše, nebo ve formě menších zajímavých doplňků…