Festival Evolution: Jediná zářijová akce, kde nesmíte chybět. Řekneme vám, proč

Už víte, co budete dělat třetí zářijový víkend? Pokud ne, máme pro vás tip. Udělejte si výlet na Výstaviště v Praze Holešovicích, kde se bude konat další ročník Festivalu Evolution, který je určen všem těm, kteří se zajímají o zdravý životní styl a osobní rozvoj.

Podtitul Festival pro všechny, kteří to vidí #ProsteJinak je naprosto všeříkající. Jeho multižánrové zaměření obsáhne vše, co si vůbec pod pojmy jako zdravý životní styl, ekologie, osobní rozvoj nebo alternativa dokážete představit. A je jedno, jestli si přitom vybavíte produkty nebo inspirativní programy se známými osobnostmi. O nic z toho nebude nouze. Festival je koncipován tak, aby si na něm přišel na své opravdu každý. Obě části – vystavovatelská i programová nejsou totiž oddělené, ale vzájemně se doplňují. O čem se bude mluvit, můžete rovnou na místě vyzkoušet a opačně.

Na festivalu, který proběhne o víkendu 21. – 22. září, se představí okolo 250 vystavovatelů s širokou nabídkou certifikovaných potravin, zdravé výživy, ekologických produktů, přírodní kosmetiky nebo potřeb pro děti včetně oblečení. Zastoupeny zde budou značky vyznávající tzv. slow fashion, stejně jako výrobci barefoot obuvi. V programové části se na pěti pódiích vystřídá během dvou dnů okolo 120 vystupujících z řad lékařů, psychologů, „praktiků“, ale také koučů, lektorů nebo umělců.

 

Méně je více

Ať už na festival vyrazíte za nákupy nebo ne, můžete si být jistí, že s prázdnou rozhodně neodejdete. Těšit se můžete na vzorky, ochutnávky i festivalové slevy. Nakoupit zde můžete i potraviny i produkty, které byste jinde těžce sháněli, jako například 100% extrakt z houby Reishi. Budete mít možnost ochutnat ženšenový čaj s jujubou Kombe nebo vyzkoušet přírodní fermentovanou kosmetiku. Zjistíte, proč se vyplatí investovat do přírodní kosmetiky a načerpáte mnoho praktických rad, jak ulehčit planetě a nakupovat i žít ekologičtěji. Seznámíte se s pestrou nabídkou eko pomůcek, ale i zlepšováků pro domácnost, které jsou ohleduplnější k vašemu zdraví, přírodě a zároveň ušetří i vaši kapsu.

Znáte projekty jako Zemito, Trash Hero Czech Republic nebo se zajímáte o osobní rozvoj? O důvod víc, proč si přijít rozšířit na festival své obzory. Chybět nebudou ani přednášky věnované zdraví, dozvíte se například, jak hormony ovlivňují vaši váhu a tvar postavy nebo jak naše strava, emoce, spánek, fyzická aktivita mají vliv na to, jak se cítíme a jakým nemocem otevíráme dveře do svého života. Pokud se zajímáte o osobní rozvoj, budete mít možnost se na místě pod vedením koučů seznámit se zajímavými technikami práce s tělem i vědomím, naučíte se, jak odbourat stres nebo jak odhalit u svých dětí potenciál a talent.

A když už budete ze všeho toho dění unavení, můžete se zajít protáhnout na některou z volných lekcí jógy, taiči nebo zavítat na hodinu meditace. A ještě něco – pokud řešíte, jestli si festival užít i s dětmi, tak my rozhodně říkáme, že ano. Připraven je pro ně bohatý program včetně tvořivých workshopů, dílniček, ale i hlídací koutek. Rodiče s nejmenšími dětmi mohou využít intimní prostor pro nakrmení a přebalení svého miminka.

Kompletní festivalový program včetně seznamu vystavovatelů a podrobného rozpisu programu najdete na www.festivalevolution.cz.

 

 

Komerční prezentace


Další články

Zima jako z pohádky? Se správnou obuví nic nemožného!

Zima jako z pohádky? Se správnou obuví nic nemožného!

Cítit se v zimě jako v pohádce zní moc hezky. Ale většinou nám pozitivní prožitky více či méně narušuje mrazivá teplota. Pokud vychytáme pořádné zimní oblečení a rukavice, máme úspěch téměř zaručen. Téměř. Ruce sice v teple máme, ale co naše nohy? Je to další z důležitých aspektů vedoucích k příjemně prožitému pobytu venku. Teplé zimní boty nám pomohou vytvořit ochrannou bariéru pro naše nožky, a tak se mrazem můžeme bez starostí kochat, ne trápit. Celý článek

Jak vybavit pokoj pro studenta

Jak vybavit pokoj pro studenta

Pokoj pro studenta by se neměl stát jen místností, ale měl by kombinovat vlastnosti obývacího pokoje, pracovny, tělocvičny a herny. jenže jak na to, když ze svého pubertálního syna nebo dcery nejste schopni dostat více, než dvě slova? Celý článek

Bez jakých doplňků se neobejde stylová koupelna?

Bez jakých doplňků se neobejde stylová koupelna?

Pokud se chcete v koupelně cítit dobře, bude ji to chtít vybavit stylovými doplňky. To totiž mohou výrazně proměnit ráz vaší koupelny a vytvořit v ní harmonický prostor pro relaxování a pro odpočinek. Jestliže nevíte, jak koupelnu stylově zařídit, nemusíte zoufat. My vám to na následujících řádcích rádi prozradíme.
Celý článek