Foto: Shutterstock

Dárky od srdce

Přemýšlíte, čím obdarovat své blízké na Valentýna? Největší radost udělají dárky vytvořené vlastníma rukama. Například krabička s přípravky pro péči o tělo a pro příjemnou relaxaci.

Voňavý relax

Osvědčeným dárkem, který snadno doma vytvoříte, je vonná koupelová sůl. Na její výrobu potřebujete jen hrubozrnnou mořskou sůl, kvalitní esenciální olej s vůní levandule, růže, máty či jiné oblíbené bylinky a trocha mandlového, olivového, jojobového či jiného rostlinného oleje. Sůl nasypte do sáčku, přikápněte esenciální olej a přilijte trochu rostlinného oleje. Pokud chcete sůl obarvit, přidejte pár kapek potravinářského barviva. Sáček uzavřete a důkladně protřepte. Pak sůl přesypte do pěkné uzavíratelné nádoby a vložte do dárkového boxu.

 

Foto: Shutterstock

Výběr na míru

Jaké další dárečky do krabičky vložíte, záleží samozřejmě na vás a také na tom, koho obdarováváte. Může to být vonná svíčka pro relaxaci , koupelový olej, tělový peeling, bylinkový čaj, domácí sušenky… Prostě cokoli, co můžete připravit vlastníma rukama, pro potěšení a s láskou.

 

Foto: Shutterstock

 

Další tipy na originální dárky najdete v aktuálním vydání časopisu Rozmarýna, který bude ještě pár dní na stáncích. Náš časopis si můžete zakoupit na www.casopisyknihy.cz nebo v elektronické podobě na www.digiport.cz.


Text: red, foto: Shutterstock

Další články