Foto: Shutterstock

Dárky od srdce

Přemýšlíte, čím obdarovat své blízké na Valentýna? Největší radost udělají dárky vytvořené vlastníma rukama. Například krabička s přípravky pro péči o tělo a pro příjemnou relaxaci.

Voňavý relax

Osvědčeným dárkem, který snadno doma vytvoříte, je vonná koupelová sůl. Na její výrobu potřebujete jen hrubozrnnou mořskou sůl, kvalitní esenciální olej s vůní levandule, růže, máty či jiné oblíbené bylinky a trocha mandlového, olivového, jojobového či jiného rostlinného oleje. Sůl nasypte do sáčku, přikápněte esenciální olej a přilijte trochu rostlinného oleje. Pokud chcete sůl obarvit, přidejte pár kapek potravinářského barviva. Sáček uzavřete a důkladně protřepte. Pak sůl přesypte do pěkné uzavíratelné nádoby a vložte do dárkového boxu.

 

Foto: Shutterstock

Výběr na míru

Jaké další dárečky do krabičky vložíte, záleží samozřejmě na vás a také na tom, koho obdarováváte. Může to být vonná svíčka pro relaxaci , koupelový olej, tělový peeling, bylinkový čaj, domácí sušenky… Prostě cokoli, co můžete připravit vlastníma rukama, pro potěšení a s láskou.

 

Foto: Shutterstock

 

Další tipy na originální dárky najdete v aktuálním vydání časopisu Rozmarýna, který bude ještě pár dní na stáncích. Náš časopis si můžete zakoupit na www.casopisyknihy.cz nebo v elektronické podobě na www.digiport.cz.


Text: red, foto: Shutterstock

Další články

Nápady na DIY úložná řešení

Nápady na DIY úložná řešení

V každé domácnosti se potýkáme s výzvou, jak efektivně uskladnit naše věci. Máme pro vás inspiraci, jak vytvořit úložná řešení, která nejen udrží vaši domácnost v pořádku, ale navíc je pořídíte levně a chytře.

Celý článek

Čemeřice kvetou i v zimě

Čemeřice kvetou i v zimě

Chcete-li obdivovat rozkvetlou zahradu i v zimě, vysaďte na záhony čemeřice. Stačí, když se teploty dostanou nad nulu – poupata se rozvinou i na sněhu. Pokud se mráz vrátí, jednoduše se zavřou, aby s lepším počasím zase vykvetla.

Celý článek