Bez jakých doplňků se neobejde stylová koupelna?

Pokud se chcete v koupelně cítit dobře, bude ji to chtít vybavit stylovými doplňky. To totiž mohou výrazně proměnit ráz vaší koupelny a vytvořit v ní harmonický prostor pro relaxování a pro odpočinek. Jestliže nevíte, jak koupelnu stylově zařídit, nemusíte zoufat. My vám to na následujících řádcích rádi prozradíme.

Jaké textilní doplňky se budou hodit do stylové koupelny?

Každá koupelna si zaslouží luxusní textilní doplňky. Ty dokáží z obyčejné koupelny vyčarovat stylový prostor pro odpočinek. Máte-li v koupelně okno, můžete do něj nainstalovat záclony či závěsy. Ty by pak měly ladit s vaší předložkou do koupelny. Koupelnová předložka a další koberečky k sobě musí ladit. Chcete-li ve vaší koupelně navodit relaxační atmosféru, bude dobré sáhnout po modré nebo po zelené barvě. Jestliže jste spíše zimomřivé typy, můžete vsadit na odstíny červené nebo oranžové barvy. Ty totiž navozují pocit tepla. Nedílnou součástí vaší koupelny jsou i osušky a ručníky. Nejlépe uděláte, když si je koupíte po sadách a ty pak budete jen podle potřeby měnit. I ručníky do koupelny nakupujte s ohledem na barvu vaší zdi a s ohledem k dalším textilním doplňkům v koupelně. Líbit by se vám mohly i osušky a ručníky se vzory a s motivy. Vkusné jsou zejména menší jemné motivy, které nebudou působit rušivým dojmem. Máte-li menší koupelnu, snažte se do ní zakomponovat světlé módní doplňky. Tím se totiž může vaše koupelna opticky zvětšit.

Bez jakých koupelnových doplňků se neobejdete?

Existuje několik koupelnových doplňků, která zkrátka musíme mít. Jedná se např. o držák na kartáčky na zuby. Bez toho se v koupelně neobejdete. V ideálním případě ho barevně a dekorem slaďte s vaší mýdlenkou nebo s dávkovačem na mýdlo. Záleží na tom, v jaké formě mýdlo ve své koupelně používáte. Na trhu jsou vám k dispozici i celé sady zmíněných doplňků, které jsou již barevně sladěné. Jestliže máte v koupelně pračku, bude se vám hodit i speciální nádoba na prací prášek nebo na kapsle. Tyto nádoby jsou estetické a krásně dotvoří pohodovou atmosféru vaší stylové koupelny. Neměla by vám chybět ani praktická štětka na záchod. Opět se ji snažte vybírat takovým způsobem, aby ladila k dalším nádobám a držákům či k úchytkám na ručníky. Máte-li v koupelně koberce, bude dobré, když nebudou zabírat celou plochu vaší koupelny. Raději se tedy zaměřte na menší koberečky, které dotvoří pohodovou atmosféru vaší koupelny.

Jaké vychytávky pořídit so své koupelny, aby se v ní dobře relaxovalo?

Aby se vám v koupelně dobře relaxovalo, můžete si ji vybavit i speciálními doplňky, které už nejsou až tak nezbytné, za to jsou praktické. Ženy i muži si oblíbili např. držák na vanu. Jedná se o tác, na který si můžete naservírovat např. jídlo a dobroty a ve vaně pak mlsat. Dobrým pomocníkem jsou v koupelně také závěsy k vaně nebo do sprchy. Díky nim se totiž voda nedostane na podlahu. Užitečné bude ve vaší stylové koupelně i zvětšovací zrcadlo. Muži ho využijí např. při holení a při péči o pleť. Ženy ho zase ocení při líčení. Pro inspiraci se můžete podívat na výše zmíněné koupelnové doplňky i zde: https://www.sinsay.com/cz/cz/. Tady si vybere stylový doplněk i ten nejnáročnější zákazník.

Komerční prezentace


Další články

Jak stylizovat Nike Air Max při každodenním nošení?

Jak stylizovat Nike Air Max při každodenním nošení?

Podzim se již naplno ohlásil, a tak nastal nejvyšší čas na pořádné podzimní nákupy. Podívejte se na aktuální módní trendy Nike Air Max a vykročte do pochmurných dnů v těch nejstylovějších a nejpohodlnějších botách. Nabídka je skutečně pestrá a jistě si z ní vyberou ženy, muži i děti.
Celý článek
Co všechno lze udělat pro upevnění svého zdraví?

Co všechno lze udělat pro upevnění svého zdraví?

Každý má jen jedno zdraví a další už nedostane. Proto bychom o něj měli náležitě pečovat, což se ne vždy děje. Kupodivu kvůli tomu není potřeba zcela od základu měnit svůj život.
Mnohdy bohatě postačí začít se jen o trochu více hýbat, případně vylepšit si jídelníček. Rovněž je dobré pořídit si i některé kvalitní doplňky stravy. Celý článek

Už znáte herbář časopisu Flóra?

Už znáte herbář časopisu Flóra?

Sezóna je za rohem a my vám proto připravili velkou databázi květin, keřů a stromů. Náš herbář má téměř 17 000 položek. Hledat v něm můžete podle jména rostliny nebo jejich vlastností a potřeb. Celý článek