Z vašich nápadů čerpám po celý rok

Z vašich nápadů čerpám po celý rok

Váš časopis jsem dostala jako předplatné pod stromeček a z vašich nápadů čerpám po celý rok. Časopis se stal inspirací nejen pro mě, ale i pro mou maminku, která má velmi šikovné ruce. Velice ráda šije různé dekorace, které poté zdobí náš domov. Posílám vám ukázku andělek, které jsou skvělým dárkem a dekorací nejen v čase adventním. Děkujeme za vaše zajímavé nápady a těšíme se na další.
Ilona Hrubešová

Chcete napsat redakci Rozmarýny nebo se pochlubit svými výtvory?

Pošlete nám své fotografie. Vaše příspěvky mohou být uveřejněny, proto nezapomeňte potvrdit svůj souhlas se zveřejněním a uvést správný tvar vašeho jména.

Spousta zajímavých námětů

Spousta zajímavých námětů

Milá Rozmarýno! Dnes se mi dostalo do rukou nové číslo Rozmarýny. Jako vždy je tam spousta námětů, inspirací a zajímavého čtení. Váš časopis odebírám již dva roky – jsem jeho šťastnou předplatitelkou. Ráda bych se také podělila o své výrobky – zasílám vám na ukázku několik věnečků a svoje šité látkové obaly na knížky. Přeji vám stále hodně zajímavých nápadů a nadšených čtenářek.
Anna Jirků

Pokaždé se inspiruji

Pokaždé se inspiruji

Milá Rozmarýno, již delší dobu čerpám z vašeho časopisu skvělé nápady. Každý rok na Vánoce dostávám předplatné od svých dětí. Rozhodla jsem se vám zaslat několik mých výrobků, které jsem vyráběla pro své kamarádky. Z každého čísla vašeho časopisu si vždy vyberu nějakou inspiraci. Vašemu týmu přeji mnoho dalších tvůrčích nápadů a mnoho spokojených čtenářů!
Zuzana Karpíšková

Těším se na každé vydání

Těším se na každé vydání

Milá redakce, děkuji za milý časopis. Na každé vydání se vždy těším. Přestěhovala jsem se za přítelem na vesnici, nápadů tedy není nikdy dost. Začalo mě bavit zavařování, pečení, ale i pěstování květin a okrasných keříků. Rekonstruujeme rodinný dům, proto se v poslední době soustřeďuji na interiér. Zrekonstruovala jsem dvě staré lampy po přítelově babičce. Stínidlo na stojací lampu mi pomohla ušít sousedka, to na menší jsem uháčkovala po večerech sama. Zdravím a přeji krásné dny.
Renáta Doanová

Kouzelné rámečky

Kouzelné rámečky

Milá Rozmarýno, nedávno se mě přítel zeptal, co uděláme se zbytky sádrokartonových desek. Hned bylo jasno :-). Rámečků na fotografie není nikdy dost, tak proč si neudělat nějaký podle sebe, že? „N“ patří starší dceři Nelince a „T“ je pro roční Tinku. Srdíčka a písmenka mi přítel vyřezal přímočarou pilou, poté jsem je natřela neředěnou interiérovou barvou na tónování zdí a na zadní stranu jsem tavnou pistolí přichytila provázek na zavěšení. Zbývalo už jen vybrat fotky, nějaké knoflíčky, domalovat pár puntíků a bylo hotovo. Krásný den všem.
Eva Bittnerová

Přečtěte si

Altán na velké zahradě

Altán na velké zahradě

www.chatar-chalupar.cz

Posezení na zahradě může mít mnoho tváří – od nejjednoduššího altánku až po částečně či zcela zděnou stavbu ve stylu bungalovu. Taková stavba sluší především větším zahradám.