Vánoční tvoření pro radost

Vánoční tvoření pro radost

Milá Rozmarýno, rok se s rokem sešel a já zas začínám vánočně bláznit. Nemyslím úklid, pečení…, ale tvoření. Tak jako každý rok mi doma z mého tvoření nezůstane skoro nic. Dělá mi radost, radost udělat, a tak vše rozdám. Inspirací jsi mi i ty. Před pár lety jsem dostala pod stromeček předplatné a dál si ho prodlužuji. Těším se na to, až ze mě bude příští rok důchodce, a budu mít víc času dělat lidem více radosti. Inspiraci k Betlému jsem našla už loni, ale až letos jsem ho vyrobila. Tvá věrná čtenářka
Zdeňka Kalusová

Chcete napsat redakci Rozmarýny nebo se pochlubit svými výtvory?

Pošlete nám své fotografie. Vaše příspěvky mohou být uveřejněny, proto nezapomeňte potvrdit svůj souhlas se zveřejněním a uvést správný tvar vašeho jména.

Tvoření ze špagátů

Tvoření ze špagátů

Milá Rozmarýno, váš časopis se mi moc líbí a je mi i inspirací. Proto jsem se rozhodla poslat vám na ukázku tvoření ze špagátů: háčkovaný oválný košík, obal na papírové kapesníky a podložky pod hrníčky. Děkuji za inspirace.
Petra Prášková

Radi renovujeme

Radi renovujeme

Milá Rozmarýna, veľmi rada čítam váš časopis, kde sa nielen dozviem veľa zaujímavého, ale aj naberám nové inšpirácie. Chcela by som sa s vami podeliť o „projekt“, ktorý sme spolu s mamou vytvorili. Našli sme staré dieravé hrnce, krčahy a nepoužívané krhly, ktoré sme očistili, následne som ich nastriekala akrylovou farbou v spreji, nakreslila rôzne vzory pomocou akrylových fixiek a mama vysadila kvietky. Veľmi radi renovujeme, tvoríme a staráme sa o kvietky, tak sme spojili príjemné s užitočným.
Petra Bednárová

Dárky pro pravnoučata

Dárky pro pravnoučata

Vážená redakce, váš časopis mám moci ráda, najdu v něm spoustu inspirací. Posílám vám pár svých výtvorů, které jsem uháčkovala pro pravnoučata mé sestry.
Jaroslava Pařízková

Chci krásné dny

Chci krásné dny

Vážení v redakci Rozmarýny, připojuji se k dalším čtenářům, kteří chválí váš super časopis. Mám ráda vaše tipy i zajímavé články. Jednotlivé stránky mě vyloženě nabíjejí a myslím, že musí pozitivně naladit i „negativního bručouna“. Díky vašim zdařilým fotkám jsem si vyrobila obrázek. Upřednostňuji minimalistický styl a nemám ráda konvenční věci. Mám jeden rámeček, do kterého si vkládám obrázek z různých časopisů, buď podle nálady, anebo podle ročního období. A tak mi doma vznikne originál. Moc mě upoutal váš retro obrázek s mottem „Měj pěkný den“ a ty dny krásné opravdu chci, kdo by nechtěl. Další obrázek z Rozmarýny, který mi bude zdobit zeď, je sklenice s naloženým bezem a citronem, ten je taky moc krásný. Vzdávám hold vaší grafičce, má vyloženě dar od boha, každé vydání je moc hezky graficky zpracované.
Blanka Lhotská

Přečtěte si

Jak uklízet bez chemie

Jak uklízet bez chemie

www.chatar-chalupar.cz

Vlastní, domácí čisticí prostředky mají dvě základní výhody: ušetří finance a jsou šetrnější k přírodě. Navíc je jejich výroba jednoduchá a většinu potřebných surovin máme běžně doma.

U stylistky v Lisabonu

U stylistky v Lisabonu

www.peknebydleni.cz

Devětadvacetiletá stylistka a influencerka Mafalda Patrício žije v portugalském Lisabonu. Má ráda eklektický styl, ve kterém mají čestné místo i ručně malované kachlíčky.