Tvořivá srdíčkománie

Tvořivá srdíčkománie

Milá Rozmarýno, s každým měsícem netrpělivě vyhlížím tvoje nové číslo a těším se, jaké poklady v novém vydání opět najdu a vyzkouším. V lednu mi při prvním pohledu na srdíčka na titulní straně bylo hned jasné, že se mám zase na co těšit a že i tentokrát bude obsah podle mého vkusu. Celou zimu u nás totiž řádila „srdíčkománie“. Vždy se těším, až si večer na chvíli sednu a budu háčkovat a šít tyto roztomilůstky, které se uplatní po celý rok: na Vánoce jsem je použila jako dekoraci při vázání dárkových balíčků a teď vyrábím další na přízdobu dekoračního závěsu. Srdíček není nikdy dost. Těším se na další nápady, které mi zase zvednou náladu a mně i mým přátelům přinesou zase kousek radosti do bytu nebo na zahradu. Přeji mnoho nadšených čtenářek (i čtenářů) a spoustu nových čísel časopisu.

Magda Doležalová

Chcete napsat redakci Rozmarýny nebo se pochlubit svými výtvory?

Pošlete nám své fotografie. Vaše příspěvky mohou být uveřejněny, proto nezapomeňte potvrdit svůj souhlas se zveřejněním a uvést správný tvar vašeho jména.

Vánoční ozdoby z korálků

Vánoční ozdoby z korálků

Dobrý den, milá redakce i čtenáři. Pokaždé, když mi dojde váš časopis, který mám předplacený, jsem překvapená, kolik nápadů a inspirací nabízí. Chtěla bych také přispět svou troškou do mlýna a posílám malou ukázku svých výrobků.

Celý článek

Háčkování z provázku

Háčkování z provázku

Dobrý den, vaše Rozmarýna číslo11/2022 mě zase vrátila k háčkování. Váš nápad háčkovat z hnědého provázku je úžasný.

Celý článek

Dobré nápady

Dobré nápady

Dobrý den, v příloze zasílám fotky svého tvoření.

Celý článek

Paličkované brože

Paličkované brože

Dobrý den, milí tvořící v redakci. Velmi ráda prohlížím časopis a hodně se z něj inspiruji. Ráda do něj přispěji svými nápady a třeba tím někoho dalšího potěším.

Celý článek