Tvoříme společně s vámi

Tvoříme společně s vámi

Dobrý den, váš časopis jsem si kdysi předplatila a byla z něho nadšená. Pak jsem přestala mít čas na tvoření, a tak jsem v předplatném nepokračovala. Když se mi před 2,5 lety narodila dcera, začala jsem zase Rozmarýnu odebírat. A vzhledem k tomu, že dcera od malička také ráda něco vyrábí, tak už druhým rokem odebíráme Rozmarýnu i Rozmarýnku pro děti. Ráda se kochám a obdivuji výtvory ostatních. A tentokrát jsem se rozhodla, že vám pošlu naše vánoční výtvory, co jsme s dcerou (2,5 roku) dělaly.
Alena Hlinovská

Chcete napsat redakci Rozmarýny nebo se pochlubit svými výtvory?

Pošlete nám své fotografie. Vaše příspěvky mohou být uveřejněny, proto nezapomeňte potvrdit svůj souhlas se zveřejněním a uvést správný tvar vašeho jména.

Vánoční ozdoby z korálků

Vánoční ozdoby z korálků

Dobrý den, milá redakce i čtenáři. Pokaždé, když mi dojde váš časopis, který mám předplacený, jsem překvapená, kolik nápadů a inspirací nabízí. Chtěla bych také přispět svou troškou do mlýna a posílám malou ukázku svých výrobků.

Celý článek

Háčkování z provázku

Háčkování z provázku

Dobrý den, vaše Rozmarýna číslo11/2022 mě zase vrátila k háčkování. Váš nápad háčkovat z hnědého provázku je úžasný.

Celý článek

Dobré nápady

Dobré nápady

Dobrý den, v příloze zasílám fotky svého tvoření.

Celý článek

Paličkované brože

Paličkované brože

Dobrý den, milí tvořící v redakci. Velmi ráda prohlížím časopis a hodně se z něj inspiruji. Ráda do něj přispěji svými nápady a třeba tím někoho dalšího potěším.

Celý článek