Těším se na každé vydání

Těším se na každé vydání

Milá redakce, děkuji za milý časopis. Na každé vydání se vždy těším. Přestěhovala jsem se za přítelem na vesnici, nápadů tedy není nikdy dost. Začalo mě bavit zavařování, pečení, ale i pěstování květin a okrasných keříků. Rekonstruujeme rodinný dům, proto se v poslední době soustřeďuji na interiér. Zrekonstruovala jsem dvě staré lampy po přítelově babičce. Stínidlo na stojací lampu mi pomohla ušít sousedka, to na menší jsem uháčkovala po večerech sama. Zdravím a přeji krásné dny.
Renáta Doanová

Chcete napsat redakci Rozmarýny nebo se pochlubit svými výtvory?

Pošlete nám své fotografie. Vaše příspěvky mohou být uveřejněny, proto nezapomeňte potvrdit svůj souhlas se zveřejněním a uvést správný tvar vašeho jména.

Moje tvořivé radosti

Moje tvořivé radosti

Vážená redakce Rozmarýny, posílám vám svoje podzimní tvoření a tvoření z přírodnin, které jsem nasbírala s dětmi v našich lesích nebo u moře. Manžel je kutil, rád něco staví, a já zase ráda vyrábím a zdobím to, co on postaví v našem domě nebo u domu, a tak se tak hezky doplňujeme. Tak posílám moje radosti.
Lucie Klimešová

Léčivá inspirace

Léčivá inspirace

Dobrý den, v tomto pro všechny náročném období je důležité občas vypnout a vyčistit si hlavu. Jedním z nejlepších vypínačů či čističů je tvoření. A Rozmarýna nám všem dává recept, jak na to… Moc děkuji a těším se na další léčivé inspirace.
Tereza Rampasová

Povedené ruční práce

Povedené ruční práce

Dobrý den, časopis Rozmarýna jsem si tak oblíbila, že jsem si zaplatila hned dvouleté předplatné. Ráda háčkuju, šiju, pletu, vyšívám a zkouším další nové druhy ručních prací. Zasílám vám ukázku mých výrobků. Přeji vám hodně spokojených čtenářů!
Radka Hajšmanová

Sněhová nadílka podle Rozmarýny

Sněhová nadílka podle Rozmarýny

Milá redakce, zasílám ukázku trávení volného času s vaší Rozmarýnou. V každém čísle se najde věc, která mě uchvátí, a tentokrát jsem nezůstala pouze u prohlížení, ale vrhla jsem se do tvoření sněhové nadílky k narozeninám pro mou mamku… Krásný čas vánoční přeje čtenářka z Příbrami.
Romana Kadeřábková

Přečtěte si

Loukykvět

Loukykvět

www.chatar-chalupar.cz

V pouhých dvaceti letech se Karol pustila do riskantního projektu. Dnes, o pět roků později, sklízí spolu se svým manželem velké úspěchy. Farma Loukykvět je vyhledávanou oázou milovníků tradičních druhů květin.

Potomci hrázděných domů

Potomci hrázděných domů

www.peknebydleni.cz

Typový rodinný dům OKAL se vyznačuje střídmým architektonickým stylem s prosklenou fasádou a sedlovou střechou s malým sklonem. Tento dům si dokážete snadno představit jak v samotném centru města, tak zasazený do zelených ploch na jeho okraji.