Ruční práce mi přinášejí radost

Ruční práce mi přinášejí radost

Milá Rozmarýno! Dozvěděla jsem se o tobě asi před půl rokem na návštěvě u nové kamarádky. Hned jsem byla přesvědčená o tom, že je to časopis pro mě jako stvořený. Je inspirativní nejen pro mne, ale také pro moji vnučku. Zařídila jsem si předplatné a jsem opravu nadšená. Každé číslo přináší spoustu zajímavých nápadů, článků a doporučení. Vůbec se nenudím. Každý den se na něco těším. Ruční práce mi přinášejí radost a odpoutávají od běžných starostí. Zasílám vám na ukázku šitá srdíčka a lepená vajíčka (na výrobu potřebujeme polystyrenové vajíčko, ubrousek, lepidlo, stužku a pár minut času). Už nyní se těším na další vydání. Přeji vám hodně spokojených čtenářů a obdivovatelů. Mějte se moc hezky.
Anna Jirků

Chcete napsat redakci Rozmarýny nebo se pochlubit svými výtvory?

Pošlete nám své fotografie. Vaše příspěvky mohou být uveřejněny, proto nezapomeňte potvrdit svůj souhlas se zveřejněním a uvést správný tvar vašeho jména.

Lapače snů

Lapače snů

Dobrý den, zasílám foto mého tvoření. Milujeme s dcerami tvoření i váš časopis. S pozdravem
Dagmar Königová

Mušličkové mandaly

Mušličkové mandaly

Milá redakce, každý měsíc s nedočkavostí otevírám váš časopis, který je vždy plný rozmanitých nápadů na tvoření. Ráda zkouším různé výtvarné, a především rukodělné techniky. Vždy se ale snažím dát do výrobku něco svého. Posílám vám na ukázku mušličkové mandaly.
Mirka Kosková

Na nudu si nestěžuji

Na nudu si nestěžuji

Dobrý den všem kolem časopisu Rozmarýna. Jsem ráda, že je takový časopis, kupuji si ho a také se snažím hodně tvořit, zrovna dnes když nejsem na zahrádce a nemáme se tolik scházet s přáteli. Tvoření mě vyplní volný čas, na nudu si nestěžuji.
Věra Hilšerová

Tvořím v práci i doma

Tvořím v práci i doma

Dobrý den, listuji vaším časopisem a jelikož ráda tvořím, jak v práci s dětmi, tak i doma, rozhodla jsem se vám poslat také fotografii svých výrobků. Váš časopis se mi velice líbí a ráda si ho kupuji. Přeji vám spoustu spokojených čtenářů a děkuji za inspiraci.
Michaela Slezáková 

Přečtěte si

Loukykvět

Loukykvět

www.chatar-chalupar.cz

V pouhých dvaceti letech se Karol pustila do riskantního projektu. Dnes, o pět roků později, sklízí spolu se svým manželem velké úspěchy. Farma Loukykvět je vyhledávanou oázou milovníků tradičních druhů květin.

Potomci hrázděných domů

Potomci hrázděných domů

www.peknebydleni.cz

Typový rodinný dům OKAL se vyznačuje střídmým architektonickým stylem s prosklenou fasádou a sedlovou střechou s malým sklonem. Tento dům si dokážete snadno představit jak v samotném centru města, tak zasazený do zelených ploch na jeho okraji.