Radi renovujeme

Radi renovujeme

Milá Rozmarýna, veľmi rada čítam váš časopis, kde sa nielen dozviem veľa zaujímavého, ale aj naberám nové inšpirácie. Chcela by som sa s vami podeliť o „projekt“, ktorý sme spolu s mamou vytvorili. Našli sme staré dieravé hrnce, krčahy a nepoužívané krhly, ktoré sme očistili, následne som ich nastriekala akrylovou farbou v spreji, nakreslila rôzne vzory pomocou akrylových fixiek a mama vysadila kvietky. Veľmi radi renovujeme, tvoríme a staráme sa o kvietky, tak sme spojili príjemné s užitočným.
Petra Bednárová

Chcete napsat redakci Rozmarýny nebo se pochlubit svými výtvory?

Pošlete nám své fotografie. Vaše příspěvky mohou být uveřejněny, proto nezapomeňte potvrdit svůj souhlas se zveřejněním a uvést správný tvar vašeho jména.

Tvoření ze špagátů

Tvoření ze špagátů

Milá Rozmarýno, váš časopis se mi moc líbí a je mi i inspirací. Proto jsem se rozhodla poslat vám na ukázku tvoření ze špagátů: háčkovaný oválný košík, obal na papírové kapesníky a podložky pod hrníčky. Děkuji za inspirace.
Petra Prášková

Dárky pro pravnoučata

Dárky pro pravnoučata

Vážená redakce, váš časopis mám moci ráda, najdu v něm spoustu inspirací. Posílám vám pár svých výtvorů, které jsem uháčkovala pro pravnoučata mé sestry.
Jaroslava Pařízková

Chci krásné dny

Chci krásné dny

Vážení v redakci Rozmarýny, připojuji se k dalším čtenářům, kteří chválí váš super časopis. Mám ráda vaše tipy i zajímavé články. Jednotlivé stránky mě vyloženě nabíjejí a myslím, že musí pozitivně naladit i „negativního bručouna“. Díky vašim zdařilým fotkám jsem si vyrobila obrázek. Upřednostňuji minimalistický styl a nemám ráda konvenční věci. Mám jeden rámeček, do kterého si vkládám obrázek z různých časopisů, buď podle nálady, anebo podle ročního období. A tak mi doma vznikne originál. Moc mě upoutal váš retro obrázek s mottem „Měj pěkný den“ a ty dny krásné opravdu chci, kdo by nechtěl. Další obrázek z Rozmarýny, který mi bude zdobit zeď, je sklenice s naloženým bezem a citronem, ten je taky moc krásný. Vzdávám hold vaší grafičce, má vyloženě dar od boha, každé vydání je moc hezky graficky zpracované.
Blanka Lhotská

Věnec Citronáda

Věnec Citronáda

Ahoj Rozmarýno, všechny vás moc zdravím. Chtěla jsem vám moc poděkovat za skvělou práci, kterou odvádíte při tvorbě mého nejoblíbenějšího časopisu. Každý měsíc se těším, až si půjdu koupit nové vydání. Vždy najdu nějakou zajímavou věc k tvoření či vaření, kterou musím vyzkoušet! Ráda pořád něco vyrábím, jsem takový Ferda Mravenec (práce všeho druhu). Ráda vyrábím trvanlivé věnce na vchodové dveře. Můj poslední výtvor s názvem Citronáda vám posílám třeba jako inspiraci k pomalu blížícímu se létu.
Iveta Maříková

Přečtěte si

Jak uklízet bez chemie

Jak uklízet bez chemie

www.chatar-chalupar.cz

Vlastní, domácí čisticí prostředky mají dvě základní výhody: ušetří finance a jsou šetrnější k přírodě. Navíc je jejich výroba jednoduchá a většinu potřebných surovin máme běžně doma.

U stylistky v Lisabonu

U stylistky v Lisabonu

www.peknebydleni.cz

Devětadvacetiletá stylistka a influencerka Mafalda Patrício žije v portugalském Lisabonu. Má ráda eklektický styl, ve kterém mají čestné místo i ručně malované kachlíčky.