Obdivuji šikovné lidi i vaše nápady

Obdivuji šikovné lidi i vaše nápady

Zdravím celou redakci Rozmarýny. Mám časopis předplacený již několikátý rok a obdivuji, že stále přicházíte s novými nápady a články. Klobouk dolů před všemi šikovnými lidmi, kteří dokážou hotové zázraky. Dříve, hlavně na škole, jsem se věnovala všemožnému tvoření, od korálkování přes ubrouskovou techniku až po háčkování. Teď jsem na mateřské a původně jsem si myslela, že budu mít spoustu času se k tomu vrátit, ale můj chlapec mě zaměstnává až až. Třeba až bude větší, povede se po mamince a budeme vyrábět spolu. Teď si aspoň spolu prohlížíme váš časopis a moc se nám to líbí. Posílám pár ukázek toho, co jsem stihla v čase, který mi můj malý synek dovolil :-). Díky a hodně štěstí do dalších nápadů.
Kateřina Jandečková

Chcete napsat redakci Rozmarýny nebo se pochlubit svými výtvory?

Pošlete nám své fotografie. Vaše příspěvky mohou být uveřejněny, proto nezapomeňte potvrdit svůj souhlas se zveřejněním a uvést správný tvar vašeho jména.

Vánoční ozdoby z korálků

Vánoční ozdoby z korálků

Dobrý den, milá redakce i čtenáři. Pokaždé, když mi dojde váš časopis, který mám předplacený, jsem překvapená, kolik nápadů a inspirací nabízí. Chtěla bych také přispět svou troškou do mlýna a posílám malou ukázku svých výrobků.

Celý článek

Háčkování z provázku

Háčkování z provázku

Dobrý den, vaše Rozmarýna číslo11/2022 mě zase vrátila k háčkování. Váš nápad háčkovat z hnědého provázku je úžasný.

Celý článek

Dobré nápady

Dobré nápady

Dobrý den, v příloze zasílám fotky svého tvoření.

Celý článek

Paličkované brože

Paličkované brože

Dobrý den, milí tvořící v redakci. Velmi ráda prohlížím časopis a hodně se z něj inspiruji. Ráda do něj přispěji svými nápady a třeba tím někoho dalšího potěším.

Celý článek