Něžná krása

Dejte vyniknou půvabu čerstvých květin v obyčejných skleněných lahvích či zrenovovaných květináčích. Ozdobte si s nimi slavnostní stůl a získáte tak snadno a levně působivou dekoraci.

Půvabné lahvičky
Jednotlivé květy růží, pryskyřníků či pivoněk naaranžované v několika průsvitných lahvičkách působí jemně a velice dekorativně.

foto Shutterstock

 

Zdobené květináče
Obyčejné terakotové květináče přetřete světle šedou akrylovou barvou, nalepte na ně bílou krajku nebo stuhu a dovnitř vložte skleničku s vodou. Do ní naaranžujte růžovou růži doplněnou bílým šaterem.

foto Shutterstock


Text: red; foto: Shutterstock

Další články

Talíř s otisky

Talíř s otisky

Rostliny s výraznější strukturou, například luční trávy nebo divoké koření, můžete využít pro vytvoření jedinečných plastických vzorů. Ozdobte si s nimi třeba dekorativní talíř.

Celý článek

Slaďoučké meruňky

Slaďoučké meruňky

Sametové meruňky nesmí v létě na našem stole chybět. nejlepší jsou samozřejmě čerstvé, ale v koláči chutnají také skvěle. Nebo máte chuť vyzkoušet je pečené, s medem a skořicí?

Celý článek

Přečtěte si

Jak uklízet bez chemie

Jak uklízet bez chemie

www.chatar-chalupar.cz

Vlastní, domácí čisticí prostředky mají dvě základní výhody: ušetří finance a jsou šetrnější k přírodě. Navíc je jejich výroba jednoduchá a většinu potřebných surovin máme běžně doma.

U stylistky v Lisabonu

U stylistky v Lisabonu

www.peknebydleni.cz

Devětadvacetiletá stylistka a influencerka Mafalda Patrício žije v portugalském Lisabonu. Má ráda eklektický styl, ve kterém mají čestné místo i ručně malované kachlíčky.