Nemůžu se dočkat nového čísla

Nemůžu se dočkat nového čísla

Dobrý den, rok se s rokem sešel a je to přesně rok, co Rozmarýnu odebírám. Každý měsíc nedočkavě vyhlížím paní pošťačku a nemůžu se nového čísla dočkat. Váš časopis pak u kávy přečtu jedním dechem. Je pro mě neuvěřitelným zdrojem inspirace. Obzvlášť tedy oceňuji články o háčkování, což je už několik let můj velký koníček. V příloze posílám pár fotografií své práce. Pevně věřím, že váš časopis zůstane stejně inspirativní i do dalších společných let. Spokojená čtenářka,

Klára Ivanová

Chcete napsat redakci Rozmarýny nebo se pochlubit svými výtvory?

Pošlete nám své fotografie. Vaše příspěvky mohou být uveřejněny, proto nezapomeňte potvrdit svůj souhlas se zveřejněním a uvést správný tvar vašeho jména.

Vánoční ozdoby z korálků

Vánoční ozdoby z korálků

Dobrý den, milá redakce i čtenáři. Pokaždé, když mi dojde váš časopis, který mám předplacený, jsem překvapená, kolik nápadů a inspirací nabízí. Chtěla bych také přispět svou troškou do mlýna a posílám malou ukázku svých výrobků.

Celý článek

Háčkování z provázku

Háčkování z provázku

Dobrý den, vaše Rozmarýna číslo11/2022 mě zase vrátila k háčkování. Váš nápad háčkovat z hnědého provázku je úžasný.

Celý článek

Dobré nápady

Dobré nápady

Dobrý den, v příloze zasílám fotky svého tvoření.

Celý článek

Paličkované brože

Paličkované brože

Dobrý den, milí tvořící v redakci. Velmi ráda prohlížím časopis a hodně se z něj inspiruji. Ráda do něj přispěji svými nápady a třeba tím někoho dalšího potěším.

Celý článek