Nápady do bytu i do zahrady

Nápady do bytu i do zahrady

Milá Rozmarýno, časopis mám moc ráda, protože jsou v něm různé rady a nápady do bytu i do zahrady. Vzhledem k tomu, že máme podzim, začala jsem s podzimní výzdobou domečku. Ráda háčkuji, a proto jsem si vyrobila lucerničku na svíčku a dýničky, které jsou položeny na háčkovaném listu.
Petra Prasková

Chcete napsat redakci Rozmarýny nebo se pochlubit svými výtvory?

Pošlete nám své fotografie. Vaše příspěvky mohou být uveřejněny, proto nezapomeňte potvrdit svůj souhlas se zveřejněním a uvést správný tvar vašeho jména.

VÝTVORY ŠIKOVNÝCH DĚTí

VÝTVORY ŠIKOVNÝCH DĚTí

Dobrý den, chtěla bych se s vámi podělit o radost z práce šikovných dětí. Výrobky děláme v rámci projektu Děti a Vánoce, tvoříme je celý podzim a během jednoho dne máme 28 dílen a odpolední Jarmark. V dnešní elektronické době jsem ráda, že děti s nadšením tyto věci dělají. Přeji pěkný den.
Mgr. T. Cabáková za děti ze ZŠ a MŠ Šromotovo (Hranice na Moravě)

Vážená redakce

Vážená redakce

Vážená redakce, blíží se vánoční svátky, které jsou pro mě vždy dobou tvoření. Tentokrát jsem si vzala na pomoc nařezané větvičky z kroucené vrby a voňavé kousky špalíčků z kůlny na dřevo. Pak už jen zbývalo obtočit provázkem polystyrenové koule a jehlany, zapojit fantazii při zdobení a dekorace byly na světě. Nazvala jsem je „stromečky s příběhem“. Celé redakci a všem čtenářům Rozmarýny přeji krásné svátky a do nového roku samé dobré a veselé příběhy.
Alena Kadeřábková

S radostí vyhlížím váš časopis

S radostí vyhlížím váš časopis

Milá redakce, vždy s radostí vyhlížím další číslo Rozmarýny, kterou mám předplacenou. Nacházím v ní už léta inspiraci pro tvoření všeho druhu. Posílám ukázku adventní varianty věnce na venkovní dveře. Věnci nevadí závan studeného větru nebo sprcha deště. Lístky jsou vyrobené ze zbytků silnějšího filcu. Vypadá zajímavě i v podzimní, barevné variantě. Všem redaktorům děkuji za zpříjemnění chvilek mého volného času.
Monika Čechurová

Patchwork je moje velká záliba

Patchwork je moje velká záliba

Váš časopis si kupuji pravidelně a pro mě by mohl vycházet jako týdeník. Ovládám jen šicí stroj – háčkování ani pletení mi nebylo nějak dopřáno. Zato šití mě doprovází životem už 34 let, tak se, myslím, nemusím stydět za svá dílka. Mám pestrou nabídku všeho možného do domácnosti (chňapky, dečky, prostírání), ráda šiju výbavičky pro miminka, tašky, látkové pytlíky… Prostě patchwork je moje velká záliba. Posílám něco ze svého tvoření – dýně šité v ruce, něco pro miminka a něco pro ženy. Rozmarýně přeji hodně spokojených čtenářů a všem ostatním pěkné tvoření.
Štěpánka Pavelková

Přečtěte si

Dům postavený z příběhů

Dům postavený z příběhů

www.chatar-chalupar.cz

Renata Bernardi pořádá už několik let hojně navštěvované semináře o tvorbě přirozeného, harmonického a účelného bydlení. Můžete jí věřit, vše má vyzkoušeno doslova na vlastní kůži.

Nádobí na indukci

Nádobí na indukci

www.peknebydleni.cz

Pokud jste ještě nikdy nevařili v kvalitním nádobí, s indukční varnou deskou máte jedinečnou příležitost ke změně – pořiďte si nové vhodné hrnce a pánve, které vám zajistí dokonalý výsledek.