Mým koníčkem je tvoření

Mým koníčkem je tvoření

Zdeňka Svobodová: Dobrý den, milá Rozmarýno, kolem 10. dne v každém měsíci se těším na to, až mi do schránky přijde váš milý časopis, který již několik let odebírám. Neustále v něm nacházím inspirace pro svého koníčka – tvoření. Ráda háčkuji, občas pletu, něco i z pedigu, miluji přírodniny a práci s nimi, např. dušičkové a vánoční věnečky, svícny a podobné dekorace. A protože zimní večery byly dlouhé a venku často nevlídno, připravovala jsem se na jaro. Posílám vám ukázku své tvorby, kterou budu o Velikonocích obdarovávat koledníky. Třeba také někoho svými výtvory inspiruji. Vám v Rozmarýně přeji hodně dalších zajímavých nápadů a spokojených čtenářek!

Chcete napsat redakci Rozmarýny nebo se pochlubit svými výtvory?

Pošlete nám své fotografie. Vaše příspěvky mohou být uveřejněny, proto nezapomeňte potvrdit svůj souhlas se zveřejněním a uvést správný tvar vašeho jména.

Vánoční ozdoby z korálků

Vánoční ozdoby z korálků

Dobrý den, milá redakce i čtenáři. Pokaždé, když mi dojde váš časopis, který mám předplacený, jsem překvapená, kolik nápadů a inspirací nabízí. Chtěla bych také přispět svou troškou do mlýna a posílám malou ukázku svých výrobků.

Celý článek

Háčkování z provázku

Háčkování z provázku

Dobrý den, vaše Rozmarýna číslo11/2022 mě zase vrátila k háčkování. Váš nápad háčkovat z hnědého provázku je úžasný.

Celý článek

Dobré nápady

Dobré nápady

Dobrý den, v příloze zasílám fotky svého tvoření.

Celý článek

Paličkované brože

Paličkované brože

Dobrý den, milí tvořící v redakci. Velmi ráda prohlížím časopis a hodně se z něj inspiruji. Ráda do něj přispěji svými nápady a třeba tím někoho dalšího potěším.

Celý článek