Milá redakce

Milá redakce

Váš úžasný časopis jsem objevila teprve před více než rokem od kolegyně z práce a hned jsem věděla, komu ho dám jako předplatné. Darovala jsem jej své babičce a od té doby, co ho babička odebírá, jsem si Rozmarýnu zamilovala i já. Každý výtisk si schovávám a konzultuji jednotlivé nápady s maminkou i babičkou. Všechny jsme si tento relaxační a inspirativní časopis oblíbily. Také bych ráda ukázala něco málo z mé tvorby. Tvoření je můj největší koníček. Vyrábím z různých materiálů, technik atd. Také maluji obrazy. Stále zkouším nové věci, například šít jsem začala teprve před pár měsíci a už se od toho neumím odtrhnout. Také velmi ráda vyrábím s dětmi, u kterých je nejlépe vidět pracující fantazie. Na fotkách naleznete podtácky v podobě zvířátek z filcu, víly na větvičce a různé polštáře z minky látky. Přeji mnoho spokojených čtenářů.
Kateřina Karasová

Chcete napsat redakci Rozmarýny nebo se pochlubit svými výtvory?

Pošlete nám své fotografie. Vaše příspěvky mohou být uveřejněny, proto nezapomeňte potvrdit svůj souhlas se zveřejněním a uvést správný tvar vašeho jména.

Jarní tvoření

Jarní tvoření

Milá Rozmarýno, jarní dny už jsou tady a s tím také Velikonoce, na které se vždy velmi těším. Ráda tvořím různé dekorace, a tak jsem se pustila do velikonočního košíku. Moc se těším na vaše super inspirace v dalších číslech a přeji vám krásné jarní dny.
Kateřina Noháčková

Povedená renovace

Povedená renovace

Milá Rozmarýna, potešil ma článok o kreatívcoch, ktorí dávajú druhú šancu starým a použitým veciam. Posielam Vám naše výtvory, ktoré sme vyrobili s mojím milým. Zo starého kredenca nám ostal jeden šuflík, a tak som ho premenila na skrinku na kľúče a iné drobnosti. Môj partner Peter premenil staré dosky zo strechy na parádnu drevenú skrinku. Veď sa pozrite. Želám veľa tvorivých nápadov!
Adela Maksimova

Ráda zkouším různé techniky

Ráda zkouším různé techniky

Milá redakce Rozmarýny, posílám fotky mého tvoření. Váš časopis je výborný, plný inspirace. Velmi ráda vidím tvoření ostatních čtenářek. V důchodovém věku navštěvuji pracovní dílničky a mám možnost si vyzkoušet různé výtvarné techniky. Nejbližší je mi práce s textilem, a tak posílám pár ukázek. Nejradši tvořím se svojí desetiletou vnučkou, kterou to také velmi baví, a tímto děkujeme i za nápady v časopise Rozmarýnka.
Milada Heráková

Kouzelná minizahrádka

Kouzelná minizahrádka

Vážená redakce, posílám fotky minizahrádky, kterou jsem v zimě vyrobila. Minizahrádky se mi vždy moc líbily, a tak jsem si jednu udělala. V zimě ji máme vystavenou v bytě a v létě zdobí venkovní velký květináč. Jejím základem je tác na chlebíčky, takže se dá dobře přenášet. Na něj jsem tavnou pistolí přilepila mozaiku a vyspárovala spárovací hmotou na dlaždice. Stolek se židličkami, minikvětníčky a konvička jsou hračky z dětského domečku, dále trocha kamínků, štěrku a keramzitu, tedy vše, co máme každý doma. Jen mozaiku jsem musela koupit ve výtvarných potřebách. V létě jsem objevila váš časopis, kde jste v červencovém čísle ukázali, jak udělat zajímavou minizahrádku, což mě moc potěšilo. Hodně zajímavých příspěvků přeje
Jana Lelková

Přečtěte si

Altán na velké zahradě

Altán na velké zahradě

www.chatar-chalupar.cz

Posezení na zahradě může mít mnoho tváří – od nejjednoduššího altánku až po částečně či zcela zděnou stavbu ve stylu bungalovu. Taková stavba sluší především větším zahradám.