Listopadová Rozmarýna je v prodeji!

Nová Rozmarýna je ode dneška na stáncích. Už jste si ulovili své vydání a stihli se začíst? Tady je malá ochutnávka:

Listopadové vydání Rozmarýny je plné adventní inspirace. Vytvořte si s námi svůj autorský adventní svícen pro správnou předvánoční atmosféru, pusťte se do výroby originálních vánočních ozdob či adventního kalendáře pro děti, navštivte s námi dílnu cínaře, který vyrábí jedinečné betlémy.

Přemýšlíte o originálním vánočním dárku? Věnujte předplatné Rozmarýny! Dárkový certifikát lze stáhnout na: www.objednatsipredplatne.cz/rozmaryna/


Další články

Romantický věneček z travin

Romantický věneček z travin

Luční trávy mívají krásná květenství, která se hodí na sušení a výrobu něžných květinových aranžmá. Udělejte si z nich třeba věneček zdobený barevnými květy limonek.

Celý článek

Brambory v české kuchyni

Brambory v české kuchyni

Brambory jsou základem české kuchyně, a to i proto, že je můžete využít pro přípravu mnoha dobrot. Pochutnejte si na klasice a připravte si ta nejlepší bramborová jídla podle našich receptů.

Celý článek

Znovuzrození zeleného plotu

Znovuzrození zeleného plotu

Na podzim nastává v zahradě období klidu trvající až do března, které dovoluje provádět v živých plotech i hlubší zásahy. Obecně se mimo tuto dobu nedoporučuje dělat cokoli jiného než zkracovat větičky shora nebo plot tvarovat.

Celý článek