K ručním pracím vedu i mé děti

K ručním pracím vedu i mé děti

Dobrý den milá Rozmarýnko. Po pročtení vašeho časopisu se opět těším na další číslo. Najdu zde to, co mě zajímá a u ostatních časopisů chybí. Je zde plno inspirace, nápadů, rad a tipů, jak zútulnit domov, zahradu a něco hezkého a originálního si vyrobit. Mám ráda háčkování, ráda si hraji s korálky a vytvářím květinové dekorace. Vše, co vytvořím, skončí u mých přátel a známých jako dárek. K ručním pracím vedu i mé dvě děti. Byla by totiž škoda nepředávat dál to co jsme se my sami naučili nebo co nás naučily třeba naše babičky. Posílám vám fotku ručně vyrobeného anděla, kterého jsme dělali se synem. Je vyroben ze samotvrdnoucí hmoty.
Věra Dvořáková

Chcete napsat redakci Rozmarýny nebo se pochlubit svými výtvory?

Pošlete nám své fotografie. Vaše příspěvky mohou být uveřejněny, proto nezapomeňte potvrdit svůj souhlas se zveřejněním a uvést správný tvar vašeho jména.

Vánoční ozdoby z korálků

Vánoční ozdoby z korálků

Dobrý den, milá redakce i čtenáři. Pokaždé, když mi dojde váš časopis, který mám předplacený, jsem překvapená, kolik nápadů a inspirací nabízí. Chtěla bych také přispět svou troškou do mlýna a posílám malou ukázku svých výrobků.

Celý článek

Háčkování z provázku

Háčkování z provázku

Dobrý den, vaše Rozmarýna číslo11/2022 mě zase vrátila k háčkování. Váš nápad háčkovat z hnědého provázku je úžasný.

Celý článek

Dobré nápady

Dobré nápady

Dobrý den, v příloze zasílám fotky svého tvoření.

Celý článek

Paličkované brože

Paličkované brože

Dobrý den, milí tvořící v redakci. Velmi ráda prohlížím časopis a hodně se z něj inspiruji. Ráda do něj přispěji svými nápady a třeba tím někoho dalšího potěším.

Celý článek