Jste mi milou inspirací

Jste mi milou inspirací

Vážená redakce, Rozmarýnu jsem si předplatila sama jako dárek k svátku. Časopis je mi milou inspirací. Ráda vyrábím dekorace do našeho domečku, výborně se odreaguji u keramiky a často peču moučníky. Děkuji za vaše nápady a tipy na tvoření (např. praktické prkénko). Přeji mnoho spokojených čtenářů.
Andrea Špelinová

Chcete napsat redakci Rozmarýny nebo se pochlubit svými výtvory?

Pošlete nám své fotografie. Vaše příspěvky mohou být uveřejněny, proto nezapomeňte potvrdit svůj souhlas se zveřejněním a uvést správný tvar vašeho jména.

Nápady do bytu i do zahrady

Nápady do bytu i do zahrady

Milá Rozmarýno, časopis mám moc ráda, protože jsou v něm různé rady a nápady do bytu i do zahrady. Vzhledem k tomu, že máme podzim, začala jsem s podzimní výzdobou domečku. Ráda háčkuji, a proto jsem si vyrobila lucerničku na svíčku a dýničky, které jsou položeny na háčkovaném listu.
Petra Prasková

Pestrá paleta tvoření

Pestrá paleta tvoření

Milá Rozmarýno, zasílám ukázku svého tvoření. Ráda vyrábím z keramiky, drátkuji, pletu z papírových ruliček, tvořím z betonu a také ráda zahradničím. Rozmarýnu odebírám již několik let a vždy v ní najdu něco inspirativního. Redakčnímu týmu přeji hodně tvořivých čtenářů a těším se na další vydání.
Ivana Umonová

Povedená zahrádka pro skřítka

Povedená zahrádka pro skřítka

Milá redakce Rozmarýny, váš časopis jsem začala odebírat před čtyřmi lety, když jsem nastoupila na mateřskou dovolenou s první dcerou. Nyní mám už dcery dvě, a i když je na tvoření času méně, vždy si najdu to své, u čeho se odreaguji. Chtěla bych vám poděkovat za inspiraci z letního čísla 07/2019. V příloze posílám naši skřítkovskou zahrádku, kterou vytvořily děti na prázdninách u babičky na chalupě – neteř Adélka (8 let), synovec Jáchymek (6 let) a moje starší dcera Verunka (3 roky). Skřítky milují a s pomocí Rozmarýny a dětské fantazie jim to šlo samo! Ať se daří!
Eliška Michálková

Těším se z vašeho časopisu

Těším se z vašeho časopisu

Milá Rozmarýno, už dlouho se těším z vašeho časopisu, a protože mám dvě dcerky, často trávíme čas nějakým drobným tvořením. Naposledy jsem se u vás inspirovala krásnými lucerničkami, kterých jsme již s holčičkami vytvořily několik. Zpříjemňují nám večery doma na terase a také jsme jich pár rozdaly jako dáreček pro blízké. Spoustu spokojených čtenářů i dobrých nápadů na tvoření přeje
Věra Kusová s dcerami Gábinkou a Viktorkou

Přečtěte si

Dům postavený z příběhů

Dům postavený z příběhů

www.chatar-chalupar.cz

Renata Bernardi pořádá už několik let hojně navštěvované semináře o tvorbě přirozeného, harmonického a účelného bydlení. Můžete jí věřit, vše má vyzkoušeno doslova na vlastní kůži.

Nádobí na indukci

Nádobí na indukci

www.peknebydleni.cz

Pokud jste ještě nikdy nevařili v kvalitním nádobí, s indukční varnou deskou máte jedinečnou příležitost ke změně – pořiďte si nové vhodné hrnce a pánve, které vám zajistí dokonalý výsledek.