Děkuji za skvělý nápad

Děkuji za skvělý nápad

Milá redakce Rozmarýny, jsem vaší čtenářkou-předplatitelkou teprve krátce, přesto si dovoluji vám napsat. Váš časopis mne nadchnul, jsou v něm krásné inspirace, rady, recepty… Obstarala jsem si proto i starší čísla Rozmarýny a tam mne zaujal podzimní věnec na dveře. A protože se nám letos mochyně urodilo víc než dost, hned jsem se pustila do práce :-). Moc děkuji za skvělý nápad. Hodně spokojených čtenářů vám přeje
Lucie Řehulová

Chcete napsat redakci Rozmarýny nebo se pochlubit svými výtvory?

Pošlete nám své fotografie. Vaše příspěvky mohou být uveřejněny, proto nezapomeňte potvrdit svůj souhlas se zveřejněním a uvést správný tvar vašeho jména.

Moje tvořivé radosti

Moje tvořivé radosti

Vážená redakce Rozmarýny, posílám vám svoje podzimní tvoření a tvoření z přírodnin, které jsem nasbírala s dětmi v našich lesích nebo u moře. Manžel je kutil, rád něco staví, a já zase ráda vyrábím a zdobím to, co on postaví v našem domě nebo u domu, a tak se tak hezky doplňujeme. Tak posílám moje radosti.
Lucie Klimešová

Léčivá inspirace

Léčivá inspirace

Dobrý den, v tomto pro všechny náročném období je důležité občas vypnout a vyčistit si hlavu. Jedním z nejlepších vypínačů či čističů je tvoření. A Rozmarýna nám všem dává recept, jak na to… Moc děkuji a těším se na další léčivé inspirace.
Tereza Rampasová

Povedené ruční práce

Povedené ruční práce

Dobrý den, časopis Rozmarýna jsem si tak oblíbila, že jsem si zaplatila hned dvouleté předplatné. Ráda háčkuju, šiju, pletu, vyšívám a zkouším další nové druhy ručních prací. Zasílám vám ukázku mých výrobků. Přeji vám hodně spokojených čtenářů!
Radka Hajšmanová

Sněhová nadílka podle Rozmarýny

Sněhová nadílka podle Rozmarýny

Milá redakce, zasílám ukázku trávení volného času s vaší Rozmarýnou. V každém čísle se najde věc, která mě uchvátí, a tentokrát jsem nezůstala pouze u prohlížení, ale vrhla jsem se do tvoření sněhové nadílky k narozeninám pro mou mamku… Krásný čas vánoční přeje čtenářka z Příbrami.
Romana Kadeřábková

Přečtěte si

Loukykvět

Loukykvět

www.chatar-chalupar.cz

V pouhých dvaceti letech se Karol pustila do riskantního projektu. Dnes, o pět roků později, sklízí spolu se svým manželem velké úspěchy. Farma Loukykvět je vyhledávanou oázou milovníků tradičních druhů květin.

Potomci hrázděných domů

Potomci hrázděných domů

www.peknebydleni.cz

Typový rodinný dům OKAL se vyznačuje střídmým architektonickým stylem s prosklenou fasádou a sedlovou střechou s malým sklonem. Tento dům si dokážete snadno představit jak v samotném centru města, tak zasazený do zelených ploch na jeho okraji.