foto Shutterstock

Chyťte své sny!

Hledáte inspiraci pro letní tvoření? Vyrobte si něžný lapač snů, lehký jako pírko nebo pavučinka. Zkrášlete si s ním byt či zahradu a ochraňte se před špatnou energií.

Boho styl
Krásný lapač ve stylu „boho“ si můžete jednoduše uháčkovat z řetízkových oček – návody na háčkované pavučinky najdete na internetu. Potřebujete i větší kruh – dřevěný nebo kovový. Doplňte ho bílými krajkovými stuhami a nezbytnými peříčky.

foto Shutterstock

 

Peříčka
Ozdobné peří na lapače snů si můžete koupit v galanterii nebo v mnoha internetových obchodech. K dostání je nepřeberné množství druhů – bílá, v přírodních barvách i barvená nejrůznějšími pastelovými odstíny.

foto Shutterstock

 

Korálky
Lapač snů si také můžete vyzdobit barevnými korálky, které krásně vyniknou v ranním slunci, pokud si ho pověsíte na okno.

foto Shutterstock

 

Bohémský závěs
Zkombinujte dlouhý macramé závěs s několika lapači snů, a vytvořte si tak jedinečnou letní dekoraci do francouzského okna, na terasu či pergolu.

foto Shutterstock


red., foto Shutterstock

Další články

Originální květinový stojan

Originální květinový stojan

Vejde se na balkon či terasu, ale může dělat parádu i na zápraží či v zahradě. Navíc na něj zužitkujete i staré nepoužívané štafle. Květinový stojan si snadno vyrobíte, přečtěte si, jak na to.

Celý článek

Bylinky pro zdravé klouby

Bylinky pro zdravé klouby

Trápí vás problémy s klouby? Než začnete hledat vhodné bylinky, které vám mohou pomoci, je třeba znát příčinu potíží. Jiné se hodí k léčbě podvrtnutého kotníku a jiné zpomalí degeneraci kloubů.

Celý článek

Pestrá a zábavná mozaika

Pestrá a zábavná mozaika

Mozaika je starobylá výtvarná technika, která vůbec není tak náročná, jak by se mohlo zdát. Pustit se do ní může opravdu každý, kdo si rád hraje a experimentuje. Přečtěte si, jak na to.

Celý článek